MESO EXPERT

Tarptautinis estetinės mezoterapijos kongresas

VšĮ Sveikatos ir grožio akademija kartu su LNDMSA kviečia dalyvauti. Pirmąjame Tarptautiniame estetinės mezoterapijos kongrese

MESO EXPERT 2019
Birželio 19-20 d.

Protinga investicija į profesinę ateitį!

Pagrindinis MESO EXPERT kongreso tikslas yra mezoterapijos populiarinimas ir plėtra. Mezoterapeutų profesinio lygio kelimo skatinimas.

 

Dalyvauja pranešėjai iš Prancūzijos, Anglijos, Tuniso, Rusijos ir ruošia pranešimus šiomis temomis:

Dr. Petit Philippe / France / : Mezoterapijos ištakos ir istorija, metodo aktualumas, technikų apžvalga.

Dr. Farah Mohamed Ali / Tunis / : Sistematizuota taškinė mezoterapija, stuburo patologijų gydymas.

Dr. Hamida-Pisal Philippe / England / : Androgeninė alopecija, mezobotoksas.

Dr. Hughes Laura / England / : Celiulitas ir lokalios riebalų sankaupos.

Dr. Pasquini Bernadette / France / : Mikroadatinė mezoterapija (microneedling) ir odos senėjimo profilaktika; strijų matomumo mažinimas; aparatai; aseptika ir antiseptika.

Dr. Antonov Sergej / Russia / : Naujos galimybės mezoterapijoje.

 

Pranešėjai:

Dr. Philippe Petit - medicinos mokslų daktaras, mezoterapeutas (Bordo, Prancūzija)
Mezoterapijos autoritetas, buvęs pirmosios įkurtos Prancūzijos mezoterapijos draugijos pirmininkas ir Tarptautinės mezoterapijos draugijos (SIMeso) prezidentas; Pasaulinės anti-senėjimo mezoterapijos draugijos (WAAMS) prezidentas ir įkūrėjas. Dr. Philippe Petit sukūrė pirmąjį mezoterapijos kursą Bordo universitete. Mezoterapijos tema rengia mokymus visame pasaulyje ir dėsto universitete. Kaip vienas iš praktijuojančių gydytojų mezoterapijos jis mokė daugelį pasaulio gydytojų, pristatė mezoterapiją estetinių procedūrų metu.
Dr. Mohamed Ali Farah - medicinos mokslų daktaras (Monpelje universitetas, Prancūzija)
Diplomuotas akupunktūros, mezoterapijos, homeopatijos, fitoterapijos, aurikuloterapijos-aurikulomedicinos mokslų specialistas; Tuniso bioterapijos asociacijos SoTuBio prezidentas; Nuo 2009 m. Tarptautinės mezoterapijos asociacijos viceprezidentas. Jau dvidešimt metų pranešėjas dalyvauja įvairiose švietėjiškose konferencijose ir seminaruose mezoterapijos temomis /Kazachstanas, Barselona, Bordo, Maskva, Tunisas ir kt./. Dr. Mohamed Ali Farah Pierre Fabre kompanijų grupės laboratorijų DOLISOS, PLANTES ET MÉDECINE ir PHYTAROMA direktorius Tunise. Šiuo metu jau per trisdešimt metų užsiimantis privačia medicinos praktika Prancūzijoje ir Tunise.
Dr. Philippe Hamida-Pisal - gydytojas – kosmetologas (Didžioji Britanija)
Gydytojas – kosmetologas specializuojasi dermatologijoje, PHP Aesthetic ir PHP Wellness padalinių PHP Health First įkūrėjas ir generalinis direktorius; modelių agentūrose Londone ir Paryžiuje konsultantas ir patarėjas dėl odos priežiūros.
Jo įkurta klinika siūlo holistinį kompleksinį požiūrį, apjungiantį kosmetologijos ir mitybos derinimą, stabdant senėjimo procesą. Paruošti ypatingų procedūrų pasiūlymai VIP klientams suteikia jo klinikoms lyderiaujančias pozicijas įžymybių tarpe. PHP Training akademijos generalinis direktorius, pasauliniu mastu vykdantis mokymus medicinos darbuotojams ir estetinės terapijos srities specialistams. Pranešėjas šiuo metu yra Jungtinės Karalystės Mezoterapijos draugijos prezidentas (SoMUK), Pietų Afrikos Mezoterapijos draugijos (SoMZA) bendrasis direktorius, Ukrainos Mezoterapijos draugijos (SoMUA) partneris.
Dr. Bernadette Pasquini - mezoterapeutė ir estetinės medicinos gydytoja (Prancūzija)
Jau 30 metų dirba Prancūzijoje. Pranešėja yra Prancūzijos estetinės ir anti-senėjimo medicinos asociacijos regiono vadybininkė Naujojoje Akvitanijoje; mezoterapijos programos dėstytoja Bordo 2 universitete. Estetinės mezoterapijos koledžo (CME) viceprezidentė.
Estetinės medicinos ir mezoterapijos asociacijos (AMME) viceprezidentė. Prancūzijos estetinės medicinos asociacijos (AFME) Direktorių Tarybos narė; Prancūzijos mezoterapijos bendrijos (SFM) Direktorių Tarybos narė nuo 1998m. iki 2014m.
Dr. Laura Hughes - gydytoja ir kosmetologė (Didžioji Britanija)
Nuo 2012 m. dirba gydytoja-kosmetologe, nuolat plečia ir tobulina savo patirtį veido odos jauninimo srityje. Jos tikslas - pasiekti tobulumą pagal principą „viskas yra gerai, kas saikinga“.
Specializuojasi nechirurginių kosmetinių procedūrų srityse, tokiose, kaip: BT, fileriai, PRP PDO siūlai ir mezoterapija.
Mezoterapija – tai dr. Lauros Hughes aistra, dėsto mezoterapiją Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje bei Jungtinės Karalystės mezoterapijos asociacijos narė ir dėstytoja.
Dr. Sergej Antonov - Farmacijos moksų kandidatas, Maskvos medicinos universiteto dėstytojas (Rusija)
I.M. Sečenovo “Maskvos Medicinos Universiteto” Farmacinės - toksikologinės chemijos katedros dėstytojas, Jau daugiau nei 10 metų dėsto farmacinę chemiją. Farmacinių mokslų kandidatas; ООО «Коллаген Косметикс» ir ООО «Косметические Решения» direktorius (Maskva, Rusija); vaistinių preparatų kokybės ekspertas, kosmetikos produktų natūralaus kolageno pagrindu kūrybos ir gamybos ekspertas.
Dr. Algirdas Čejauskas - Gydytojas dermatovenerologas, kosmetologas, mezoterapeutas (Lietuva)
Europos amžiaus ir ugdymo mokslinio tyrimo centro (Šveicarija) mokslinis bendradarbis ir garbės narys; Miuncheno M. Klencės kovos su senėjimu instituto tarybos narys. Rusijos Federacijos mokslų akademijos asocijuotas narys; vienintelis Baltijos šalyse lektorius turintis tarptautinę mezoterapeuto licenziją ir turintis teisę mezoterapiją dėstyti Europos, Australijos ir JAV universitetuose.
A. Čejausko sukurtos mezoterapijos metodikos dėstomos Bordo (Prancūzija), Ultrechto (Olandija), Maskvos I. Sečenovo (Rusija) medicinos universitetuose ir Paryžiaus estetinės medicinos mokykloje.
Jana Radevič - Kosmetologė, estetinės kosmetologijos / mezoterapijos specialist (Lietuva)
Sveikatos ir grožio akademijos direktorės pavaduotoja ir kosmetologijos dalykų krypties dėstytoja. Sveikatos ir grožio akademijos estetinės mezoterapijos programų rengėja ir sudarytoja. Pranešėja yra pirmoji Pabaltijos šalyse estetinės mezoterapijos studijų absolventė - įgytas V lygmens estetinės mezoterapijos specialisto kvalifikacijos laipsnis. Praktikuojanti estetinės kosmetologijos / mezoterapijos specialistė, taip pat turinti ekonomikos, bei kosmetologijos išsilavimus. Domėjimosi sritys: dermatokosmetologija, specialioji anatomija, estetinė mezoterapija. Nuolatos tobulina žinias profesijos srityje tarptautiniuose kongresuose: ENTERestet (expert technologies in aesthetic injections (nuo 2016-2019 m.)), iClass ANATOMY Cadaver Course (Paris 2016), ISM International Congress of Mesotherapy 2019,Tunis.
LNDEMSA (Lietuvos Nacionalinė Dermatokosmetologijos ir Estetinės Mezoterapijos Specialistų Asociacija) komiteto narė.

Dalyvio paketas:

  • Mokslinė renginio programa
  • Iškilminga šventinė dalyvių vakarienė 
  • Staigmenos iš kongreso partnerių

 

Dalyvavimo kaina registruojantis:


Iki vasario 19d. 350 eur.
Iki kovo 19d. 400 eur.
Iki gegužės 19d. 450 eur.
Nuo gegužės 19d. 500 eur.
*Lietuvos Nacionalinė Dermatokosmetologijos ir Estetinės Mezoterapijos Specialistų Asociacijos nariams (LND EMSA) kaina: 350 eur.

Norintiems tapti LND EMSA nariais - www.lndemsa.lt

 

Dalyvius dėl registracijos prašom kreiptis:


Lietuva - Sveikatos ir grožio akademija:

info@sgakademija.lt
+ 37061610490 - Ingrida (Kaunas)
 + 37068652961 - Julija (Vilnius)
 + 37062631010 - Giedrė (Klaipėda)

Visas naujienas kviečiame sekti facebook paskyroje Meso expert congress 2019 LT 

Kazakstanas - Komti:
 komti@tekom.kz
+ 77014727777-Egizbaeva Asel
+ 77017617725-Tkachenko Julia