• Tipawan Prateepsuwan

  Dėstytoja

  Meistrė atvykusi iš tolimojo Tailando, kilusi iš medikų šeimos, tęsianti gilias tailandietiškų masažų tradicijas. Turinti 20 metų darbinę patirtį. Masažuodama viso kūno jėga išjudina energetinius taškus, ko pasėkoje pajuntamas išskirtinai teigiamas pojūtis organizmui, pagreitėjusi kraujo cirkuliacija, malonus kūno ir dvasios palaimos jausmas, bei sumažėję stresas. Sveikatos ir grožio akademijoje studentus moko veido ir kūno masažų atlikimo technikų.

 • Jolanta Sargautytė

  DĖSTYTOJA

  VšĮ Sveikatos ir grožio akademijos visažo meno ir makiažo technologijų dėstytoja. Baigusi meno edukologijos mokslus. Dirbdama Lietuvos grimo ir makiažo specialistų asociacijos prezidentė, įkūrusi "Alondž" vizažo mokymo centrą, kuriame vizažo paslapčių mokėsi įvairių specialybių moterys.Vykdydama edukacinę grožio misiją, minčių ir įdėjų bagažas didėjo, ko pasekoje atsirado sveikos gyvensenos ir estetikos enciklopedija moterims "Graži, nes protinga". Jolantajau tris dešimtmečius konsultuoju grožio ir stiliaus klausimais bei gražina Lietuvos moteris. Nuo 2000 metų dalinasi patirtimi, kurią įgijo dirbdama grožio industrijoje, dalyvaudama TV projektuose, bendradarbiaudama su dizaineriais, dalyvaudama žurnalų ir portalų meninių fotosesijų kūrime. Dalyvavo ir kuravo kuriant mokymo programas vizažistams. Jos manymu praktika mokantis vizažo meno yra svarbiausia. J. Sargautytės studentai dalyvauja vizažo konkursuose ir tarptautiniuose edukaciniuose projektuose vykstančiuose Lietuvoje, Anglijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Latvijoje, Lenkijoje. Credo- " .... atlikti makiažą, kad jo nepastebėtų per ištiestos rankos atstumą, reikia žinių, gebėjimo, igūdžių ir daug daug darbo- nuoširdaus,nuoseklaus".

 • Algirdas Čejauskas

  Mokymo programų vadovas

  Aukštos kvalifikacijos ir tarptautinį pripažinimą pelnęs medicinos mokslų daktaras:
  Gydytojas dermatovenerologas, kosmetologas, mezoterapeutas.
  Holistinės terapijos, ajurvedos ir Tibeto medicinos specialistas.
  Europos amžiaus ir ugdymo mokslinio tyrimo centro (Šveicarija) mokslinis bendradarbis ir garbės narys.
  Miuncheno M. Klencės kovos su senėjimu instituto tarybos narys. Rusijos Federacijos mokslų akademijos asocijuotas narys.
  Vienintelis Baltijos šalyse lektorius turintis tarptautinę mezoterapeuto licenziją ir turintis teisę mezoterapiją dėstyti Europos, Australijos ir JAV universitetuose.

  Algirdo Čejausko sukurtos mezoterapijos metodikos dėstomos Bordo (Prancūzija), Ultrechto (Olandija), Maskvos I. Sečenovo (Rusija) medicinos universitetuose ir Paryžiaus estetinės medicinos mokykloje.

 • Evelina Sabaitytė

  Dėstytoja

  Medicinos psichologė. Sveikatos psichologijos absolventė. VšĮ Sveikatos ir grožio akademijoje dėsto profesinę etiką ir komunikaciją. Pagrindinis Evelinos tikslas darbe su studentėmis padėti išmokti pažinti ir pajausti kiekvieną klientą, atpažinti jų poreikius ir gebėti į juos atliepti. O geriausias kelias į sėkmingą santykį su klientu visų pirma veda per savęs, kaip ne tik kaip specialisto, bet ir kaip žmogaus pažinimą.

 • Vitalijus Naumavičius

  Dėstytojas

  Biomedicinos mokslų daktaras.
  Kineziterapeutas, reabilitologas.
  Pasaulinės kinų medicinos federacijos (WFCMS) valdybos narys ir atstovas Europai.
  Asociacijos „Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmai” viceprezidentas.

 • Jana Silko

  Dėstytoja

  VšĮ Sveikatos ir grožio akademijos dėstytoja - praktikė Praktikuojanti estetinės kosmetologijos/mezoterapijos specialistė, turinti ekonomikos bei kosmetologijos/mezoterapijos išsilavimus. Dėstomi dalykai: Aparatinė kosmetologija; Odos priežiūra po grožio procedūros; Mezoterapija;

Mokinių atsiliepimai

Norite prisidėti prie Sveikatos ir grožio akademijos veiklos?