Kursai

Aparatinės kosmetologijos kursai

Sparčiausiai auganti kosmetologijos sritis – aparatinė kosmetologija. Mokymai šioje srityje kinta dėl nuolat tobulėjančių technologijų, kurios padeda greičiau ir tiksliau išgauti norimą estetinį poveikį. Būtent todėl Sveikatos ir grožio akademijos siūlomi aparatinės kosmetologijos kursai yra tokie populiarūs – mūsų žinios žengia koja kojon su technologijomis!

Aparatinės kosmetologijos kursai

Šiuolaikinė aparatinė kosmetologija- efektyvūs estetiniai sprendimai.

Sudaryta puiki galimybė mokytis neišeinant iš namų. Išklausius mokymo įrašą išduodamas mokymo baigimo pažymėjimas.

   Online  ·  

8 val.

Kaina

90 eurų/160 eurų jeigu norite pasidaryti procedūrą

Lektorius: Gabrielė Grodytė

   Online  ·  

12 ak. val.

Irina Parfionova

Lektorė

   Online  ·  

1 ak. val. 40 min.

Jana Radevič

Kosmetologė

Kas tai yra aparatinė kosmetologija?

Tai procedūros atliekamos su kosmetologiniais aparatais, kurie gerina odos būklę (veido arba kūno srityje) ir jie yra „beauty device“ paskirties. Tai reiškia, kad grožio procedūrų metu bus naudojamos ne tik kosmetikos priemonės, specialisto rankos, tačiau ir specialūs aparatai, kurie padeda išgauti norimą estetinį efektą. Šie įrenginiai leidžia tiksliau ir greičiau suteikti savo klientams taip trokštamus pokyčius, tad visad verta investuoti į savo žinias.

Absolventų atsiliepimai

Papildykite mūsų mokymo įstaigą baigusių ir aukštą profesinę kvalifikaciją įgijusių absolventų gretas

Rasa
Rasa
Read More
Turbūt nėra stipresnės ir tvirtesnės bendruomenės už Sveikatos ir grožio akademijos administracijos ir profesijos mokytojų. Jų stiprybė, kantrybė bei nuoširdus atsidavimas savo darbui tiesiog juntamas. Meilė mokslui ir dėmesys kiekvienam besimokančiajam. Atskiras ačiū už puikią aurą ir šilumą vadovei Rūtai Čilinskienei! Žmogus su plačia širdimi! Jautiesi lyg namuose - saugus ir mylimas!
Giedrė
Giedrė
Read More
Akademijoje mokausi Higieninės kosmetikos kosmetiko profesijos ir nesigailiu nei vienos čia praleistos dienos: gavau daug įkvėpimo siekti savo svajonių, įgytos žinios padėjo jas realizuoti. Esu laiminga startui pasirinkusi būtent šią mokymo įstaigą.
Monika
Monika
Read More
Labai patiko mokytis akademijoje, kadangi čia buvo skiriama daug dėmesio veido procedūrų atlikimui. Būtent to ir norėjau. Čia dirba puikūs mokytojai, kurių žinių lygis neišsemiamas. Tai labai skatina tobulėti ir kaupti žinias pačiam. Būtinai noriu paminėti, koks puikus mokyklos interjeras: labai gražu, jauku ir malonu tiek lauke, tiek viduje.
Eglė
Eglė
Read More
Išsinešiau su savimi labai didelį žinių bagažą, taip pat džiaugiuosi čia atradusi atsakymus į man iškilusius klausimus, susijusius su veido odos procedūromis ir jų derinimu tarpusavyje. Tai leidžia man pasiekti puikius rezultatus praktiniame darbe.
Edita
Edita
Read More
Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad turėjau galimybę mokytis šioje mokymo įstaigoje ir įgijau Kosmetikės specialybę. Esu labai dėkinga visiems mokytojams! Čia moko ypatingi mokytojai! Jų dėka turėjau puikius mokymus, kurių metu įgytas žinias galėjau iš karto pritaikyti savo darbinėje veikloje. Dirbu širdžiai mielą darbą ir niekada nesigailėjau, kad pasirinkau šią mokymo įstaigą. Ačiū jums!“

DUK

Turite papildomų klausimų?

Kurso trukmė priklauso nuo temos sudėtingumo, gali trukti nuo 3 iki 12 ir daugiau akademinių valandų. Kursai gali būti skirti teorinių žinių lavinimui ir praktiniams įgūdžiams įgyti. Kurso kaina priklauso nuo temos aktualumo, sudėtingumo, trukmės ir pobūdžio (teorinis ir/arba praktinis).

Kursai yra neformalaus būdo – po jų baigimo yra išduodami sertifikatai.

Jei pradėjote gilintis į aparatinę kosmetologiją – mokymai bus su populiariausiais ir moderniausiais įrenginiais. Žemiau pateikiame trumpą aprašą.

 

 • Kavitacinis šveitimas – ši procedūra yra atliekama naudojant ultragarso aparatą, siekiant pašalinti suragėjusias odos ląstelės nuo odos paviršiaus, paskaistinti odą, paskatinti mikrocirkuliaciją, išvalyti komedonus. Po procedūros oda tampa glotni ir švytinti, tad jūsų klientai rezultatą pastebės iš karto. 
 • Sonoforezė – procedūros metu yra įvedamos veikliosios medžiagos į odos sluoksnius (pvz. hialurono rūgštis, grynos formos II tipo kolagenas – dar vadinamas „natyvinis“, amino rūgštys, koncentratai su vitaminais, kuria padeda stangrinti ar šviesinti odą ir kitos medžiagos). Rezultatas: stangri, patempta oda, jos švytėjimas, akivaizdus skaistumas.
 • Ultragarsinė kavitacija – procedūra atliekama su ultragarso aparatu kūno srityje. Dėl ultragarso bangos poveikio yra išgaunamas netiesioginis lipolitinis poveikis, kuo pasekoje gražėja kūno formos.
 • Jonoforezė – procedūra yra atliekama su galvaninės srovės aparatu. Ji skirta jonizuotų veikliųjų medžiagų įvedimui į odos sluoksnius. Išgaunamas pakėlimo efektas, odos drėkinimo, maitinimo, skaistinimo poveikis. 
 • Dezinkrustacija – procedūra atliekama su galvaninės srovės aparatu. Kitaip dar vadinama riebalų išmuilinimo procedūra. Ji padeda išvalyti odoje esančius komedonus bei sumažinti odos riebalavimąsi. 
 • Darsonvalizacija – procedūra yra atliekama su kintamąja impulsine aukšto dažnio ir įtampos elektros srove. Ji padeda gauti priešuždegiminį poveikį, mikrocirkuliaciją aktyvinantį ir odos sebumo kiekį mažinantį poveikį. Šiuo aparatu taip pat galima skatinti plaukų augimą.
 • Deimantinė mikrodermobrazija – gerina odos mikroreljefą, mažina hiperkeratinizaciją, mažina raukšlių gylį, skaistina, glotnina odą.
 • Elektroporacija – jos metu yra įvedamos įvairios veikliosios medžiagos, kurios atitinkamai gali veikti į odos sluoksnius (drėkinančiai, pakeliančiai, skaistinančiai, maitinančiai ir t.t.)
 • Mikrosrovių terapija – tai žemos įtampos, pulsuojančios srovės  elektroterapijos procedūra, kurios metu naudojamos silpnos elektros impulso srovės (ribose: nuo 10 iki 600 mA su 0,1-300 Hz dažniu). Šis metodas veiksmingas odos jauninimo procedūrose, priešraukšlinei terapijai. Mikro impulsinis veido masažas, turi tiesioginį poveikį veido raumenims bei raukšlių formavimosi prevencijai. Pertempti hipertoniniai raumenys atpalaiduojami,  nuo veido pašalinama įtampa,  akivaizdžiai sumažėja įvairaus tipo raukšlių (ypač mimikos), stiprinamas veido ovalas, modeliuojama veido forma,  gerėja bendras audinių tonusas.
 • Veido šveitimo (brašingo)  procedūra – tai mechaninis valymas, kuris atstato ir išlygina odą, siekiant geriau ją išvalyti. Šepečiai pašalina riebalines išskyras ir kitus nešvarumus, kurie kaupiasi ant odos. Tuo pačiu metu, jie pagerina kraujotaką ir leidžia geriau įsisavinti kosmetines priemones.
 • Veido diagnostikos aparatas – skirtas įvertinti kliento odos būklei, raukšlių gyliui, pigmentacijos laipsniui, sebumo išsiskyrimo kiekiui ir t.t. Tokia odos diagnostika specialistui padeda parinkti tinkamas procedūra odos būklės gerinimui.
 • Galvos plaukuotosios dalies diagnostikos aparatas – padeda įvertinti plaukų struktūrą, alopecijos lygį, galvos odos būklę (sausa, riebi, pleiskanojanti ir t.t.).
 • Supažindiname su HIFU aparatu, radiodažnio aparatu – tai yra novatariškos procedūros skirtos senėjimo procesui mažinti.

Kursai vyksta Trakuose, Sveikatos ir grožio akademijoje. Jei jus domina aparatinė kosmetologija-mokymai  – susisiekite su mumis jau šiandien telefonu +370 686 99881  arba el. paštu info@sgakademija.lt dėl išsamios konsultacijos. Nuoširdžiai patarsime ir pakonsultuosime apie Jums labiausiai tinkamus kursus ir mokymus.

Tapkite Sveikatos ir grožio akademijos bendruomenės dalimi

Iki mokymų pradžios liko:

:
:
:

Profesionalūs lektoriai

Aukšta kokybė

Įteikiami diplomai

Naujienlaiškis

Gaukite visas naujienas įrašydami savo el. paštą

Rekvizitai

VšĮ Sveikatos ir grožio akademija Bernardinų g. 2C, LT-21114 Trakai Įmonės kodas 300578879
Luminor Bankas AS, Sąskaita LT704010051002095500

© Visos teisės saugomos 2021 – SG akademija.