Apie mus

Susipažinkite su Sveikatos ir grožio akademija

Esame VšĮ Sveikatos ir grožio akademija – nuostabios gamtos apsuptyje, Trakuose, įsikūrusi profesinio mokymo įstaiga, kuri vykdo mokymus pagal kosmetiko ir masažuotojo modulines profesinio mokymo programas bei nuolat tobulina specialistų profesines kompetencijas.

Vadovo žodis

Mielieji, rašau, mąstau ir vis papildau…

Mes atėjome į šią Žemę mokytis, pažinti, išmokti ir įgytas žinias pritaikyti savo gyvenimo kelyje, paversti jas žinojimu. Savo dabartinei veiklai skyriau didelę dalį savo gyvenimo, kad mano sukauptos Žinios ir Žinojimas būtų perduotos tiems, kurie siekia savo tikslų ir gerovės. Man pavyko atsakyti į esminį gyvenimo klausimą – kas yra Sėkmė, Laimė ir besąlyginė Meilė. Esu dėkinga visiems unikaliems mano gyvenimo Mokytojams, kurių dėka išmokau suprasti žmogų ir jį motyvuoti. Noriu dalintis savo patirtimi ir žiniomis su tais, kam to reikia. Esu dėkinga savo Šeimai, kuri suteikė man galimybę įkurti Sveikatos ir grožio akademiją, kurioje mokomasi padėti žmonėms jaustis laimingesniais, nes tik sveikas ir gražus žmogus yra laimingas. Mūsų lektorių komanda pasiruošusi atsakyti į Jums rūpimus klausimus, nes mes kalbame viena kalba – Meilės kalba. 

Tavo Intelektas ir Inteligencija – Ypatinga Tavo Dvasios Kalba. Ji nepaveldima ir neperduodama. Jokia profesija Jos neišugdo. Jos neįsigysi. Ji – Tavyje ir priklauso tik nuo Tavo vidinio ir išorinio Pasaulio pajautimo bei supratimo. Leisk mums prisiliesti prie Tavo Gyvenimo Kelio Delionės.

Viskas slypi Tavyje ir tik Tu žinai geriausiai ką gali ir kaip gali Tai įgyvendinti. Siek, kad Tavo Norai ir Tikslai būtų Kilnūs. Visi Atsakymai į Tau rūpimus gyvenimo klausimus slypi Tavo Širdyje.

Rūta Rudalevičiūtė Čilinskienė 

1999 09 09 m . Grožio namų „Ti Amo“ Trakuose, Vilniuje ir Kaune įkūrėja, 
2002 10 22 m. UAB „ Emblika“ įkūrėja ir bendrasavininkė, 
2013 12 12 m. VŠĮ Sveikatos ir grožio akademija įkūrėja ir vadovė, 
2015 06 22. m.UAB „ Mezoformacija“ įkūrėja, 
2016 m. Knygos „Mano knyga“,  skirtos grožio srities specialistams idėjos autorė,
2018 07 05m. Žmonių sveikatos priežiūros ir socialinio darbo, kirpyklų ir grožio salonų paslaugų sektorinio profesinio komiteto narė, 
2018 m. Mokymo programos „Sėkmingo verslo pradžios mokymo programa“ praktiniai patarimai siekiantiems savarankiškai pradėti verslą idėjos autorė, 
2020 04 27 m . Lietuvos nacionalinės dermatokosmetologų ir estetinės mezoterapijos specialistų asociacijos prezidentė, 
2021 m. Metodinės knygos “Sužinok, Mokykis, Tobulėk”, skirtos grožio srities specialistams: kosmetikams ir kosmetologams idėjos autorė. Aromaterapija išmintis ir taikymas šiuolaikiniame pasaulyje

2022.08.15 m. Klinikos atidarymas

2022.02.03 m. Aromatologė Ecole Francaise d‘Aromatherapie Integrative Paris

 

Pasiekimai ir privalumai

Sveikatos ir grožio akademija - tai daugiau, nei eilinė akademija

Nuolat siekiame tobulėti, todėl esame atviri kiekvieno besimokančiojo nuomonei bei pasiūlymams – juk čia Geriausi mokosi iš geriausių!

MOKYMUS VEDA – PROFESIONALAI

Mūsų siekis suteikti aukščiausios kokybės mokymo paslaugas mūsų mokiniams. Mokymus veda tik aukščiausios kategorijos nacionalinę ir tarptautinę kvalifikaciją bei ilgametę praktinę patirtį turintys lektoriai, parengę bei išleidę į gyvenimą ne vieną dešimtį kvalifikuotų grožio specialistų, savo srities profesionalų.

NUOLATINIS TOBULĖJIMAS – RAKTAS Į SĖKMĘ

Nuolatinis mokinių tobulinimasis užtikrina jiems didžiausias konkurencines galimybes. Besimokantiems suteikiama galimybė dalyvauti mokymo įstaigos organizuojamuose seminaruose, konferencijose bei užsienio lektorių vedamuose mokymuose. Sudarome sąlygas įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

DIDŽIAUSIAS DĖMESYS – PRAKTINIAM MOKYMUI

Praktinis mokymas sudaro net 70 proc. mokymo programos! Besimokantieji praktinių užsiėmimų metu turi galimybę dirbti su profesionalų pripažinta, žinomų užsienio kompanijų profesionalia kosmeceutika: Mesaltera by Dr. Mikhailova, Collagene 3D Medical, Medic Control Peel, Skinasil, Hyaluform, Morizo, bei naujausiomis kosmetologinėmis aparatinėmis metodikomis.

DIDŽIAUSIAS MŪSŲ TURTAS – MŪSŲ MOKINIAI

Kiekvienas mūsų mokyklos mokinys yra mums didžiulė vertybė! Gerbiame ir labai vertiname mokinių nuomonę, pastabas bei pasiūlymus. Siekdami atliepti didžiausius mūsų mokinių lūkesčius, nuolat tobuliname ne tik savo paslaugas, bet ir stengiamės sukurti jaukią aplinką bei malonią atmosferą, leidžiančią ne tik gerai įsisavinti žinias, bet ir puikiai jaustis, patirti pačias geriausias emocijas.

Pasiekimai ir privalumai

Metodinė knyga grožio specialistams

NAUJIENA LIETUVOJE! Metodinė knygą grožio specialistams
„SUŽINOK MOKYKIS TOBULĖK”

Play Video

Apie mus

Mes esame savo srities profesionalai

Geriausi mokosi iš geriausių – 

tai ne tik mūsų profesinio mokymo įstaigos – Sveikatos ir grožio akademijos kredo, tai tarsi kelrodė žvaigždė, jau bene dešimtmetį padedanti mums sėkmingai įgyvendinti aukščiausius mūsų siekius Lietuvos profesinio mokymo srityje.

Mūsų tikslas – parengti aukšto profesinio lygio grožio specialistus ir masažuotojus pasitelkiant geriausių šios srities profesionalų žinias ir įgūdžius. Kokybiškos mokymo paslaugos bei nuolatinis tobulėjimas – tai yra mūsų raktas į sėkmę! Todėl mūsų mokymo įstaiga metai iš metų įgyja vis didesnį populiarumą Lietuvoje – šiandieną Sveikatos ir grožio akademija yra puikiai žinoma daugeliui šios srities specialistų bei profesionalų, nes ji tapo jiems sėkmingu tramplinu į profesinę ateitį! Per keletą metų išleidome ne vieną absolventų laidą – mūsų parengti grožio specialistai ir masažuotojai sėkmingai darbuojasi Lietuvoje ir užsienyje ir kuria savo verslus.

Apie mus

Sveikatos ir grožio akademija tai daugiau nei eilinė akademija

Nuolat siekiame tobulėti, todėl esame atviri kiekvieno besimokančiojo nuomonei bei pasiūlymams – juk čia Geriausi mokosi iš geriausių!

Mūsų specialistai

Savo srities profesionalai

Rūta Čilinskienė

Žinios be Mokslo nieko nevertos, o Mokslas be Žinojimo tik tuščias Laiko Švaistymas. Rinkis tik tai ko nori Tavo Širdis, tai kelias į Sėkmę, Pripažinimą, Gerovę, Gausą. Gyvenk ir džiaukis kartu su Besąlyginė Meilė. Geriausi mokosi iš Geriausių!

Jana Radevič

„Mokytis be mąstymo – beprasmiška, mąstyti be mokymosi – pavojinga.“ Tinkamai pasirinkite gėlą žinių šaltinį, iš kurio visada norėtųsi semtis žinių.

Deimantė Gudonytė

Bendravimas ir bendradarbiavimas, klausimai ir atsakymai – tai naujos žinios ir atradimai.

Ema Mikutė

„Per ilgą gyvenimą supratau vieną dalyką – kad visas mūsų mokslas, palyginus su realybe, yra primityvus ir vaikiškas, ir vis tik tai vertingiausia, ką mes turime.“ - Albert Einstein.

Algminas Gutauskas

Atiduodu tai, ką žinau ir tikiuosi perduot tai, ką jaučiu!

Vaida Jankauskaitė

Makiažas yra kaip aksesuaras, jis turi tik pabrėžti grožį, bet jo neužgožti.

Karolina Lopuchina

Sveikatos ir grožio akademija turi nuostabų šūkį: „Geriausi mokosi iš geriausių!“ ir tai – puikiai apibrėžia mano, kaip dėstytojos, vertybes.

Vytautas Pėčelis

Gyvenimas sudarytas iš mažų malonių potyrių - man teikia džiaugsmą galėjimas prie jų prisidėti ir džiaugtis drauge.

Brigita Zachovajevienė

Su visais elgtis taip, kaip norėtum, kad kiti elgtųsi su tavimi.

Jolita Bilaitė

Laimingas žmogus yra tas, kuris žino savo tikslus ir drąsiai juos įgyvendina!

Pavelas Zachovajevas

Judėk ir niekada nepasiduok.

Rūta Čilinskienė

Kompiuterinis ir socialinių tinklų raštingumas - tiesus specialisto kelias į profesinę sėkmę.

Dana Vainilovič

Geriausias ir pats gražiausias dalykas pasaulyje negali būti nei pamatytas, nei išgirstas. Jį galima pajausti tik širdimi. Helen Keller

Vilma Rutkauskaitė

Laimę mes kuriame patys. Mano gyvenimo tikslas yra būti laimingai visados ir visur.

Arvydas Čilinskas

„Kovokite ne dėl savo sėkmės, o dėl savo vertės.“ - Albert Einstein

Mes esame savo srities profesionalai

Absolventų atsiliepimai

Papildykite mūsų mokymo įstaigą baigusių ir aukštą profesinę kvalifikaciją įgijusių absolventų gretas

Rasa
Rasa
Read More
Turbūt nėra stipresnės ir tvirtesnės bendruomenės už Sveikatos ir grožio akademijos administracijos ir profesijos mokytojų. Jų stiprybė, kantrybė bei nuoširdus atsidavimas savo darbui tiesiog juntamas. Meilė mokslui ir dėmesys kiekvienam besimokančiajam. Atskiras ačiū už puikią aurą ir šilumą vadovei Rūtai Čilinskienei! Žmogus su plačia širdimi! Jautiesi lyg namuose - saugus ir mylimas!
Giedrė
Giedrė
Read More
Akademijoje mokausi Higieninės kosmetikos kosmetiko profesijos ir nesigailiu nei vienos čia praleistos dienos: gavau daug įkvėpimo siekti savo svajonių, įgytos žinios padėjo jas realizuoti. Esu laiminga startui pasirinkusi būtent šią mokymo įstaigą.
Monika
Monika
Read More
Labai patiko mokytis akademijoje, kadangi čia buvo skiriama daug dėmesio veido procedūrų atlikimui. Būtent to ir norėjau. Čia dirba puikūs mokytojai, kurių žinių lygis neišsemiamas. Tai labai skatina tobulėti ir kaupti žinias pačiam. Būtinai noriu paminėti, koks puikus mokyklos interjeras: labai gražu, jauku ir malonu tiek lauke, tiek viduje.
Eglė
Eglė
Read More
Išsinešiau su savimi labai didelį žinių bagažą, taip pat džiaugiuosi čia atradusi atsakymus į man iškilusius klausimus, susijusius su veido odos procedūromis ir jų derinimu tarpusavyje. Tai leidžia man pasiekti puikius rezultatus praktiniame darbe.
Edita
Edita
Read More
Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad turėjau galimybę mokytis šioje mokymo įstaigoje ir įgijau Kosmetikės specialybę. Esu labai dėkinga visiems mokytojams! Čia moko ypatingi mokytojai! Jų dėka turėjau puikius mokymus, kurių metu įgytas žinias galėjau iš karto pritaikyti savo darbinėje veikloje. Dirbu širdžiai mielą darbą ir niekada nesigailėjau, kad pasirinkau šią mokymo įstaigą. Ačiū jums!“

Naujienlaiškis

Gaukite visas naujienas įrašydami savo el. paštą

Rekvizitai

VšĮ Sveikatos ir grožio akademija Bernardinų g. 2C, LT-21114 Trakai Įmonės kodas 300578879
Luminor Bankas AS, Sąskaita LT704010051002095500

© Visos teisės saugomos 2021 – SG akademija.