Mokymai

Aromaterapija

Tekstas

Aromaterapija

   Online/gyvai  ·  

180 ak. val.

Lektorių komanda

R.Čilinskienė, R.Abračinskienė, Y.Palianskij

   Online  ·  

1,5 val.

Kaina

30 Eur.

Lektorius: Aromatologė Rūta Čilinskienė

   Online  ·  

1,5 val.

Lektorius: Aromatologė Rūta Čilinskienė

   Online  ·  

1,5 val.

Lektorius: Aromatologė Rūta Čilinskienė

Tekstas

Tekstas

Absolventų atsiliepimai

Papildykite mūsų mokymo įstaigą baigusių ir aukštą profesinę kvalifikaciją įgijusių absolventų gretas

Rasa
Rasa
Read More
Turbūt nėra stipresnės ir tvirtesnės bendruomenės už Sveikatos ir grožio akademijos administracijos ir profesijos mokytojų. Jų stiprybė, kantrybė bei nuoširdus atsidavimas savo darbui tiesiog juntamas. Meilė mokslui ir dėmesys kiekvienam besimokančiajam. Atskiras ačiū už puikią aurą ir šilumą vadovei Rūtai Čilinskienei! Žmogus su plačia širdimi! Jautiesi lyg namuose - saugus ir mylimas!
Giedrė
Giedrė
Read More
Akademijoje mokausi Higieninės kosmetikos kosmetiko profesijos ir nesigailiu nei vienos čia praleistos dienos: gavau daug įkvėpimo siekti savo svajonių, įgytos žinios padėjo jas realizuoti. Esu laiminga startui pasirinkusi būtent šią mokymo įstaigą.
Monika
Monika
Read More
Labai patiko mokytis akademijoje, kadangi čia buvo skiriama daug dėmesio veido procedūrų atlikimui. Būtent to ir norėjau. Čia dirba puikūs mokytojai, kurių žinių lygis neišsemiamas. Tai labai skatina tobulėti ir kaupti žinias pačiam. Būtinai noriu paminėti, koks puikus mokyklos interjeras: labai gražu, jauku ir malonu tiek lauke, tiek viduje.
Eglė
Eglė
Read More
Išsinešiau su savimi labai didelį žinių bagažą, taip pat džiaugiuosi čia atradusi atsakymus į man iškilusius klausimus, susijusius su veido odos procedūromis ir jų derinimu tarpusavyje. Tai leidžia man pasiekti puikius rezultatus praktiniame darbe.
Edita
Edita
Read More
Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad turėjau galimybę mokytis šioje mokymo įstaigoje ir įgijau Kosmetikės specialybę. Esu labai dėkinga visiems mokytojams! Čia moko ypatingi mokytojai! Jų dėka turėjau puikius mokymus, kurių metu įgytas žinias galėjau iš karto pritaikyti savo darbinėje veikloje. Dirbu širdžiai mielą darbą ir niekada nesigailėjau, kad pasirinkau šią mokymo įstaigą. Ačiū jums!“

DUK

Turite papildomų klausimų?

Estetinės kosmetologijos kursai yra organizuojami Sveikatos ir grožio akademijoje, Trakų mieste. Tai – puiki lokacija tiek gyvenantiems Vilniuje, tiek ir Kaune bei kituose aplinkiniuose miestuose. Kosmetiko kursai Trakuose (arba kursai kosmetologams) yra skirti įvairioms, su šia specialybe susijusioms, atskiroms temoms gvildenti, jas išsamiai išsiaiškinti, analizuoti ir įsigilinti. 

Mes suteikiame visą reikalingą mokymosi medžiagą (įskaitant kosmetikos priemones, jeigu jos reikalingos), todėl viskas, ką Tau reikia turėti atvykstant – tai motyvacija, noras tobulėti ir plati šypsena!

Kursus veda patyręs, profesionalus lektorius, praktikuojantis grožio srities specialistas, kuris atsakys į visus Tau rūpimus klausimus, suteiks konsultaciją, išsamiai paaiškins kursų temą ir prireikus – informaciją pakartos. Mums rūpi, kad šių kursų metu Tu įgytum aukščiausio lygio, profesionalias žinias.

Kurse būna iki 14 asmenų – tai optimalus skaičius, kad kiekvienas kursų dalyvis gautų asmeninio dėmesio bei perprastų visą medžiagą.

Yra galimybė apsigyventi Trakuose. Hosteliuose ar viešbučiuose kainos už nakvynę siekia nuo 15 iki 70-90 Eur.

Mokiniai įprastai automobilius palieka prie Trakų autobusų stoties.

Dienos metu maistas yra užsakomas bei pristatomas į SG akademiją (už papildomą kainą). Sveikatos ir grožio akademijoje visada yra kavos ir arbatos bei užkandžių prie jų, jais galima vaišintis pertraukėlių metu ir papildomai mokėti nereikia. 

Kaina už kosmetologijos kursą įskaitant visas reikalingas priemones – 200 Eur.

Įprastai mokiniai praktines procedūras išbando vieni ant kitų, tačiau jei yra pageidavimas – galima atsivesti savo modelį. Tačiau tai tikrai nėra būtina.

Yra sudaroma galimybe dalinai mokytis nuotoliniu būdu. Tačiau, kai praktiniai darbai turi būti atliekami Akademijoje, prižiūrint mokytojams ir/arba lektoriams.

Tai visiškai priklauso nuo Tavęs! Jei iki šiol jau buvo vykdoma veikla grožio sferoje – išklausius kursą, jo metu gautą medžiagą gali taikyti iš karto.

Tapkite Sveikatos ir grožio akademijos bendruomenės dalimi

Iki mokymų pradžios liko:

:
:
:

Profesionalūs lektoriai

Aukšta kokybė

Įteikiami diplomai

Naujienlaiškis

Gaukite visas naujienas įrašydami savo el. paštą

Rekvizitai

VšĮ Sveikatos ir grožio akademija Bernardinų g. 2C, LT-21114 Trakai Įmonės kodas 300578879
Luminor Bankas AS, Sąskaita LT704010051002095500

© Visos teisės saugomos 2021 – SG akademija.