Kursai

Depiliacijos kursai

Švelni oda ir tvarkinga išvaizda – daugelio moterų ir vyrų siekiamybė,  o depiliacija profesionaliomis priemonėmis leidžia sutaupyti ne tik laiką bet ir greičiau pasiekti norimą rezultatą. Sveikatos ir grožio akademija organizuoja depiliacijos mokymus ir kursus. Patyrę meistrai suteiks visas žinias, kad jaustumėtės drąsiai ir galėtumėte atlikti bet kurios kūno dalies depiliaciją.

Depiliacijos kursai

Populiarūs plaukų šalinimo metodai
Sudaryta puiki galimybė mokytis neišeinant iš namų. Išklausius kursus išduodamas mokymo baigimo pažymėjimas.

 

   Online  ·  

16 val.

K. Lopuchina, V. Pėčelis

Lektoriai

   Online  ·  

16 val.

K. Lopuchina, V. Pėčelis

Lektoriai

   Online  ·  

16 val.

K. Lopuchina, V. Pėčelis

Lektoriai

Depiliacijos kursai skirti tiek pradedančiajam, tiek praktikuojančiam specialistui

 Nebūtina turėti ankstesnių žinių apie depiliaciją, nes jas visas suteiks mūsų komandos specialistai! Šiuos kursus dėsto profesionalai, kurie suteikia visas žinias, atskleidžia šio amato subtilybes nenuslėpdami informacijos, tad baigę mūsų kursus turėsite tvirtą teorinių ir praktinių žinių bagažą, kuris leis iš karto pradėti teikti depiliacijos paslaugas. 

Depiliacijos kursai – iš ko susideda mokymų programa?

Depiliacijos mokymai susideda iš šių pagrindinių temų:

 • veido ir kūno odos sandara, tipai bei gebėjimas apibūdinti jų pakitimus įvairiais amžiaus tarpsniais;
 • plauko struktūra ir funkcijos;
 • kosmetikos priemonių, skirtų nepageidaujamiems plaukams šalinti, sudėties, poveikio, indikacijų ir kontraindikacijų analizė; 
 • gebėjimas apibūdinti ir paaiškinti nepageidaujamų plaukų šalinimo procedūrų technologijas; 
 • darbo vietos ir priemonių paruošimas nepageidaujamiems plaukams šalinti pagal grožio paslaugų sveikatos saugos reikalavimus;
 • įvairių kūno vietų depiliacijos procedūrų atlikimas;
 • grožio paslaugos vartotojų konsultavimas dėl veido ir kūno odos priežiūros po atliktos procedūros.

Visos kursų metu aptariamos temos skirtos sėkmingam darbui su klientais bei gebėjimui ne tik mechaniškai atlikti paslaugą, tačiau įsigilinti į kiekvieno individualius poreikius ir kūno sandarą. Tik visapusiškai paruoštas specialistas gali teikti kokybiškas depiliacijos paslaugas.

Absolventų atsiliepimai

Papildykite mūsų mokymo įstaigą baigusių ir aukštą profesinę kvalifikaciją įgijusių absolventų gretas

Rasa
Rasa
Read More
Turbūt nėra stipresnės ir tvirtesnės bendruomenės už Sveikatos ir grožio akademijos administracijos ir profesijos mokytojų. Jų stiprybė, kantrybė bei nuoširdus atsidavimas savo darbui tiesiog juntamas. Meilė mokslui ir dėmesys kiekvienam besimokančiajam. Atskiras ačiū už puikią aurą ir šilumą vadovei Rūtai Čilinskienei! Žmogus su plačia širdimi! Jautiesi lyg namuose - saugus ir mylimas!
Giedrė
Giedrė
Read More
Akademijoje mokausi Higieninės kosmetikos kosmetiko profesijos ir nesigailiu nei vienos čia praleistos dienos: gavau daug įkvėpimo siekti savo svajonių, įgytos žinios padėjo jas realizuoti. Esu laiminga startui pasirinkusi būtent šią mokymo įstaigą.
Monika
Monika
Read More
Labai patiko mokytis akademijoje, kadangi čia buvo skiriama daug dėmesio veido procedūrų atlikimui. Būtent to ir norėjau. Čia dirba puikūs mokytojai, kurių žinių lygis neišsemiamas. Tai labai skatina tobulėti ir kaupti žinias pačiam. Būtinai noriu paminėti, koks puikus mokyklos interjeras: labai gražu, jauku ir malonu tiek lauke, tiek viduje.
Eglė
Eglė
Read More
Išsinešiau su savimi labai didelį žinių bagažą, taip pat džiaugiuosi čia atradusi atsakymus į man iškilusius klausimus, susijusius su veido odos procedūromis ir jų derinimu tarpusavyje. Tai leidžia man pasiekti puikius rezultatus praktiniame darbe.
Edita
Edita
Read More
Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad turėjau galimybę mokytis šioje mokymo įstaigoje ir įgijau Kosmetikės specialybę. Esu labai dėkinga visiems mokytojams! Čia moko ypatingi mokytojai! Jų dėka turėjau puikius mokymus, kurių metu įgytas žinias galėjau iš karto pritaikyti savo darbinėje veikloje. Dirbu širdžiai mielą darbą ir niekada nesigailėjau, kad pasirinkau šią mokymo įstaigą. Ačiū jums!“

DUK

Turite papildomų klausimų?

Kursai yra skirti tiek pradedantiesiems, tiek praktikuojantiems specialistams.

Įsigijus depiliacijos kursą yra suteikiamos visos reikiamos priemonės (tiek vienkartinės (tokios kaip paklotai, depiliacijos juostos, mentelės), tiek ir kosmetikos (vaškas, reikalingos dezinfekcijos priemonės, kremai, losjonai ir kitos). Mokiniai turi turėti darbo aprangą.

Šie depiliacijos kursai suteikia išsamias žinias ir technikas, kad būtų sėkmingai atliekama:

 • viso kūno depiliacija;
 • veido srities depiliacija;
 • rankų depiliacija;
 • pažastų depiliacija;
 • kojų depiliacija;
 • bikini zonos depiliacija.

Mūsų akademijoje mokiniai dirba tik su pasaulyje pripažintomis priemonėmis. Klasikinei depiliacijai atlikti yra naudojamos DEPELIVE  priemonės. Depiliacijai cukraus pasta – MORIZO.

Taip pat apmokome kaip atlikti LYCON depiliaciją. Kuo ji išsiskiria? Depiliacija LYCON vašku yra vertinama dėl išskirtinės produktų kokybės, kadangi LYCON vaškas yra pagamintas iš natūralių sakų ir bičių vaško. Tai užtikrina geriausius rezultatus, nes galima pašalinti net labiausiai „užsispyrusius“, itin trumpus (1 mm ilgio) plaukelius. Atsiliepimai apie depiliaciją LYCON vašku visada yra patys geriausi, nes įmonė investuoja į nuolatinį produkcijos tobulinimą.

Baigę Sveikatos ir grožio akademijos depiliacijos kursus Trakuose – galėsite dirbti depiliacijos specialistu. Turėsite pakankamai teorinių ir praktinių žinių apie taikomus depiliacijos metodus, kliento odos ir plaukų būklės, pasirinktos depiliuoti vietos įvertinimą. Pagal tai gebėsite parinkti tinkamiausią nepageidaujamų plaukų šalinimo metodą. Taip pat turėsite pakankamai žinių, kad galėtumėte atpažinti odos būkles, ligas, kurių metu depiliacijos atlikti negalima. Tinkamai suteikta paslauga leis Jums džiuginti savo klientus lygia oda, padėti išvengti įaugusių plaukelių.

Kurso kaina priklauso nuo temos aktualumo, sudėtingumo, trukmės ir pobūdžio (teorinis ir/arba praktinis). Kursų metu yra suteikiamos visos priemonės.

Teorines paskaitas galima išklausyti per nuotolį, tačiau praktiniai užsiėmimai yra vykdomi Sveikatos ir grožio akademijoje, Trakuose.

Mūsų akademijos stiprybė yra ta, kad žinias perteikia mokytojai-praktikai. Taip pat yra atskleidžiami visi procedūrų atlikimo ypatumai (nenuslepiama informacija siekiant asmeninės mokytojo naudos, kas pasitaiko neprofesionaliuose kursuose). Kursų metu yra pateikiamos visos depiliacijos zonos, o praktinių užsiėmimų metu yra atliekama depiliacija 3 skirtingais būdais. Po kursų baigimo yra išduodamas pažymėjimas.

Tapkite Sveikatos ir grožio akademijos bendruomenės dalimi

Iki mokymų pradžios liko:

:
:
:

Profesionalūs lektoriai

Aukšta kokybė

Įteikiami diplomai

Naujienlaiškis

Gaukite visas naujienas įrašydami savo el. paštą

Rekvizitai

VšĮ Sveikatos ir grožio akademija Bernardinų g. 2C, LT-21114 Trakai Įmonės kodas 300578879
Luminor Bankas AS, Sąskaita LT704010051002095500

© Visos teisės saugomos 2021 – SG akademija.