Kursai

Gydomojo masažo kursai

Suteikti žmogui galimybę vėl laisvai judėti, padėti panaikinti jį kankinančius skausmus – visa tai gali padaryti kokybiškai atliktas gydomasis masažas. Sveikatos ir grožio akademijoje organizuojami gydomojo masažo kursai suteiks visas žinias, kurių reikia, kad jūsų rankos teiktų ne tik atpalaiduojantį, bet ir gydantį prisilietimą. Žymiai pagerėjusi klientų savijauta po apsilankymo pas jus tikrai praskaidrins nuotaiką ir suteiks darbui dar daugiau prasmės. Pasisemkite žinių iš mūsų specialistų, kuriems svarbu, kad Jūs ne tik puikiai įvaldytumėte gydomojo masažo techniką, bet galėtumėte perduoti savo klientams geras emocijas be energiją.

Gydomojo masažo kursai

https://sgakademija.lt/stojantiesiems/masazuotojo/  


Kas gali mokytis gydomojo masažo technikos?

Visi specialistai turi būti išklausę Kliento fizinės ir emocinės būklės vertinimo bei ir Klasikinio ir segmentinio masažo atlikimo modulius. Tik tuomet gali būti lankomi gydomojo masažo mokymai. Taip yra todėl, kad šie kursai yra skirti jau pažengusiems specialistams, kurie turi teorinių ir praktinių žinių apie masažo atlikimą, išmano žmogaus kūno fiziologiją, geba įvertinti kliento būklę.

Absolventų atsiliepimai

Papildykite mūsų mokymo įstaigą baigusių ir aukštą profesinę kvalifikaciją įgijusių absolventų gretas

Rasa
Rasa
Read More
Turbūt nėra stipresnės ir tvirtesnės bendruomenės už Sveikatos ir grožio akademijos administracijos ir profesijos mokytojų. Jų stiprybė, kantrybė bei nuoširdus atsidavimas savo darbui tiesiog juntamas. Meilė mokslui ir dėmesys kiekvienam besimokančiajam. Atskiras ačiū už puikią aurą ir šilumą vadovei Rūtai Čilinskienei! Žmogus su plačia širdimi! Jautiesi lyg namuose - saugus ir mylimas!
Giedrė
Giedrė
Read More
Akademijoje mokausi Higieninės kosmetikos kosmetiko profesijos ir nesigailiu nei vienos čia praleistos dienos: gavau daug įkvėpimo siekti savo svajonių, įgytos žinios padėjo jas realizuoti. Esu laiminga startui pasirinkusi būtent šią mokymo įstaigą.
Monika
Monika
Read More
Labai patiko mokytis akademijoje, kadangi čia buvo skiriama daug dėmesio veido procedūrų atlikimui. Būtent to ir norėjau. Čia dirba puikūs mokytojai, kurių žinių lygis neišsemiamas. Tai labai skatina tobulėti ir kaupti žinias pačiam. Būtinai noriu paminėti, koks puikus mokyklos interjeras: labai gražu, jauku ir malonu tiek lauke, tiek viduje.
Eglė
Eglė
Read More
Išsinešiau su savimi labai didelį žinių bagažą, taip pat džiaugiuosi čia atradusi atsakymus į man iškilusius klausimus, susijusius su veido odos procedūromis ir jų derinimu tarpusavyje. Tai leidžia man pasiekti puikius rezultatus praktiniame darbe.
Edita
Edita
Read More
Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad turėjau galimybę mokytis šioje mokymo įstaigoje ir įgijau Kosmetikės specialybę. Esu labai dėkinga visiems mokytojams! Čia moko ypatingi mokytojai! Jų dėka turėjau puikius mokymus, kurių metu įgytas žinias galėjau iš karto pritaikyti savo darbinėje veikloje. Dirbu širdžiai mielą darbą ir niekada nesigailėjau, kad pasirinkau šią mokymo įstaigą. Ačiū jums!“

DUK

Turite papildomų klausimų?

Gydomojo masažo kursai yra skirti tiems asmenims, kurie gilinasi į masažo technikas ir nori suteikti savo klientams ne tik malonų laikų praleidimą, atsipalaidavimą, tačiau ir pagelbėti spręsti tam tikras fizines problemas. Baigę gydomojo masažo kursus asmenys:

 • išmano gydomojo masažo būdus;
 • geba parinkti masažo procedūrą, atsižvelgiant į kliento sveikatos būklę;
 • geba įvertinti indikacijas ir kontraindikacijas gydomajam masažui;
 • taiko gydomąjį masažą įvairių susirgimų atvejais;
 • geba įvertinti gydomojo masažo poveikį ir konsultuoti klientą dėl profilaktinių veiksmų po masažo procedūros.

Gydomojo masažo mokymai yra svarbus žingsnis norintiems dirbti aukšto lygio SPA, grožio salonuose, teikti paslaugas sporto klubuose, kur dažnai neišvengiama traumų. Ši technika leis palengvinti arba visai panaikinti kūno skausmus, susikaupusią įtampą, padės atsigauti po fizinio krūvio.

Sveikatos ir grožio akademijos kursu baigę specialistai gali taikyti gydomąjį masažą įvairių susirgimų atvejais bei įvertinti gydomojo masažo poveikį ir konsultuoti klientą dėl profilaktinių veiksmų po masažo procedūros.

Gydomasis masažas skiriamas esant:

 • Širdies ir kraujagyslių sistemos ligoms (širdies yda, širdies vainikinių arterijų ligos, krūtinės angina);
 • Padidėjusiam arba sumažėjusiam kraujo spaudimui;
 • Nervų sistemos ligoms (aterosklerozė, cerebrinis paralyžius, lokalūs nervų sistemos pažeidimai, osteochondrozė);
 • Kaulų ir raumenų sistemos ligoms;
 • Sąnarių uždegimams, įskaitant lėtinius;
 • Lūžiams, sumušimams, traumoms, išnirimams reabilitacijos stadijoje, jų padarinių ir funkcinių sutrikimų šalinimui (sąnarių mobilumo apribojimas, randinio audinio formavimasis);
 • Laikysenos sutrikimams;
 • Neuritams arba neuralgijoms;
 • Stipriems galvos skausmams;
 • Virškinimo sutrikimams (gastritas, skrandžio arba dvylikapirštės žarnos opa, kolitas, storosios žarnos motorinės funkcijos sutrikimas);
 • Kvėpavimo takų ligoms (bronchitas, astma, pneumonija sveikimo stadijoje);
 • Ginekologinėms, oftalmologinėms, dermatologinėms problemoms;
 • Raumeninio audinio plyšimams, kurie gali būti lydimi hemoragijos ar nekrozės;
 • Nutukimui;
 • Plokščiapėdystei.

Mūsų kursų metu išmokoma ne tik įsiklausyti į kliento nusiskundimus, bet ir atpažinti bei įvertinti būkles. Tokiu būtų kursus baigęs specialistas geba suteikti reikiamą pagalbą. 

Taip, šiai dienai masažus gali taikyti tik specialistai turintys licenciją. Norint gauti licenciją, reikia kreiptis į Valstybinę akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybą prie SAM. Pirmą kartą kreipiantis dėl licencijos išdavimo bus svarbūs šie duomenys:

 • Masažuotojo profesinio diplomo (kvalifikacijos pažymėjimo) išdavimo data.
 • Ar per pastaruosius 2 metus nenutrūkstamai vertėtės masažuotojo praktika – t.y. ar dirbote ASPĮ.
 • Ar per pastaruosius 5 metus dirbote ASPĮ daugiau nei 3 metus.
 • Akredituotų (METAS) sistemoje tobulinimosi kursų valandų skaičius, įgytas per pastaruosius 5 metus.

Vienoje grupėje mokosi iki 14 asmenų.

1300 Eur – gydomojo masažo kurso kaina. Svarbu atkreipti dėmesį, kad šiame kurse gali dalyvauti arba jau dirbantys asmenys ar jau baigę du modulius: Kliento fizinės ir emocinės būklės vertinimas bei Klasikinio ir segmentinio masažo atlikimas.

Kursai vyksta Trakuose, Sveikatos ir grožio akademijoje. Teorines paskaitas galima išklausyti per nuotolį, tačiau praktines reikia atvykti ir atlikti vietoje.

Tapkite Sveikatos ir grožio akademijos bendruomenės dalimi

Iki mokymų pradžios liko:

:
:
:

Profesionalūs lektoriai

Aukšta kokybė

Įteikiami diplomai

Naujienlaiškis

Gaukite visas naujienas įrašydami savo el. paštą

Rekvizitai

VšĮ Sveikatos ir grožio akademija Bernardinų g. 2C, LT-21114 Trakai Įmonės kodas 300578879
Luminor Bankas AS, Sąskaita LT704010051002095500

© Visos teisės saugomos 2021 – SG akademija.