Kursai

Kosmetologijos kursai

Kosmetologijos kursai – Trakuose vykstantys trumpos apimties kursai, skirti kosmetikams arba kiekvienam, besidominčiam odos priežiūra, kosmetika bei kitomis aktualiomis grožio temomis. Sveikatos ir grožio akademijos kosmetologų kursai yra puikus būdas atnaujinti arba pagilinti tam tikros srities žinias. Kosmetologo kursai trunka keliolika valandų (priklausomai nuo kurso temos), po jų išduodamas pažymėjimas apie išklausytus mokymus. Kaina priklauso nuo dėstomo dalyko. Tad jei tave domina estetinė kosmetologija – kursai gali būti puiki proga žengti pirmą žingsnį platesnių žinių link. Jie leis įgyti arba pagilinti žinias specifinėse srityse, tad jei jau dirbate grožio srityje, galėsite iš karto išplėsti savo teikiamų paslaugų spektrą.

Kosmetologijos kursai

Kosmetologijos kursai – kodėl verta juos išklausyti?

Pasitaiko situacijų, kad besimokydami kosmetologijos ar kosmetiko studijose, o galbūt jas pabaigę, suvokiame, kad mums stinga informacijos vienoje ar kitoje srityje, susijusioje su specialybe. Taip pat,  kad tam tikrą dalį informacijos jau esame pamiršę, o galbūt – tiesiog norime sužinoti ką nors naujo, kas nebuvo dėstoma mokymosi programoje. Šiuo atveju, kosmetologų kursai – pats geriausias pasirinkimas! Mūsų parengti kursai kosmetologams yra puiki galimybė tobulėti ir atnaujinti žinias tiek jau dirbančiam grožio srityje ilgus metus, tiek ir naujokams. Didžiuojamės, kad mūsų absolventai sėkmingai įkuria ir vysto savo grožio kabinetus, dirba prestižiniuose salonuose, o žymios Lietuvos klinikos siunčia savo darbuotojus pas mus kvalifikacijos tobulimui.

 

   Online  ·  

16 ak. val.

Lektorių komanda

   Online  ·  

8 ak. val.

Kaina

150 Eur.

Lektorių komanda

   Online  ·  

3 ak. val.

Kaina

30 Eur.

Ema Mikutė

Lektorė

   Online  ·  

3 ak. val.

Deimantė Gudonytė

Lektorė

   Online  ·  

1 ak. val.

Vytautas Pėčelis

Lektorius

   Online  ·  

3 ak. val.

Ema Mikutė

Lektorė

   Online  ·  

3 ak. val.

Jana Radevič

Lektorė

   Online  ·  

4 ak. val.

Ema Mikutė

Lektorė/praktikė

   Online  ·  

15 ak. val.

Kaina

120 Eur.

Lektorių komanda

Kaip pasirinkti – kosmetologijos kursai ar mokymai?

Jeigu dar svarstai ką pasirinkti, mokymus ar kursus, rekomenduojame Tau atsižvelgti į asmeninius poreikius. Jeigu Tau aktualus tam tikras modulis, kurį apima daugelis įvairių temų, mokymai – puikus pasirinkimas, tačiau, jeigu Tau aktuali konkreti tema, tuomet drąsiai sakome – tik kosmetiko kursai. Kaina – taip pat svarbus aspektas renkantis mokymosi tipą (pilnus mokymus arba konkrečios temos kursus), tačiau prisimink, jog investuoti į mokslą – visuomet teisingas bei atsiperkantis su kaupu pasirinkimas. 

Svarbu atkreipti dėmesį, kad kursų ir mokymų trukmė skiriasi. Trumpus mokymus internetu galima išklausyti per 1-16 valandų, o kursai įprastai trunka 16 ir daugiau valandų. Jei dar tik svarstote apie savo kelią grožio srityje – kosmetologijos kursai pradedantiesiems Tau gali padėti suprasti, ar tai Tavo pašaukimas.

Absolventų atsiliepimai

Papildykite mūsų mokymo įstaigą baigusių ir aukštą profesinę kvalifikaciją įgijusių absolventų gretas

Rasa
Rasa
Read More
Turbūt nėra stipresnės ir tvirtesnės bendruomenės už Sveikatos ir grožio akademijos administracijos ir profesijos mokytojų. Jų stiprybė, kantrybė bei nuoširdus atsidavimas savo darbui tiesiog juntamas. Meilė mokslui ir dėmesys kiekvienam besimokančiajam. Atskiras ačiū už puikią aurą ir šilumą vadovei Rūtai Čilinskienei! Žmogus su plačia širdimi! Jautiesi lyg namuose - saugus ir mylimas!
Giedrė
Giedrė
Read More
Akademijoje mokausi Higieninės kosmetikos kosmetiko profesijos ir nesigailiu nei vienos čia praleistos dienos: gavau daug įkvėpimo siekti savo svajonių, įgytos žinios padėjo jas realizuoti. Esu laiminga startui pasirinkusi būtent šią mokymo įstaigą.
Monika
Monika
Read More
Labai patiko mokytis akademijoje, kadangi čia buvo skiriama daug dėmesio veido procedūrų atlikimui. Būtent to ir norėjau. Čia dirba puikūs mokytojai, kurių žinių lygis neišsemiamas. Tai labai skatina tobulėti ir kaupti žinias pačiam. Būtinai noriu paminėti, koks puikus mokyklos interjeras: labai gražu, jauku ir malonu tiek lauke, tiek viduje.
Eglė
Eglė
Read More
Išsinešiau su savimi labai didelį žinių bagažą, taip pat džiaugiuosi čia atradusi atsakymus į man iškilusius klausimus, susijusius su veido odos procedūromis ir jų derinimu tarpusavyje. Tai leidžia man pasiekti puikius rezultatus praktiniame darbe.
Edita
Edita
Read More
Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad turėjau galimybę mokytis šioje mokymo įstaigoje ir įgijau Kosmetikės specialybę. Esu labai dėkinga visiems mokytojams! Čia moko ypatingi mokytojai! Jų dėka turėjau puikius mokymus, kurių metu įgytas žinias galėjau iš karto pritaikyti savo darbinėje veikloje. Dirbu širdžiai mielą darbą ir niekada nesigailėjau, kad pasirinkau šią mokymo įstaigą. Ačiū jums!“

DUK

Turite papildomų klausimų?

Estetinės kosmetologijos kursai yra organizuojami Sveikatos ir grožio akademijoje, Trakų mieste. Tai – puiki lokacija tiek gyvenantiems Vilniuje, tiek ir Kaune bei kituose aplinkiniuose miestuose. Kosmetiko kursai Trakuose (arba kursai kosmetologams) yra skirti įvairioms, su šia specialybe susijusioms, atskiroms temoms gvildenti, jas išsamiai išsiaiškinti, analizuoti ir įsigilinti. 

Mes suteikiame visą reikalingą mokymosi medžiagą (įskaitant kosmetikos priemones, jeigu jos reikalingos), todėl viskas, ką Tau reikia turėti atvykstant – tai motyvacija, noras tobulėti ir plati šypsena!

Kursus veda patyrę, profesionalūs lektoriai, praktikuojantys grožio srities specialistai, kurie atsakys į visus Tau rūpimus klausimus, suteiks konsultaciją, išsamiai paaiškins kursų temą ir prireikus – informaciją pakartos. Mums rūpi, kad šių kursų metu Tu įgytum aukščiausio lygio, profesionalias žinias.

Kurse būna iki 14 asmenų – tai optimalus skaičius, kad kiekvienas kursų dalyvis gautų asmeninio dėmesio bei perprastų visą medžiagą.

Yra galimybė apsigyventi Trakuose. Hosteliuose ar viešbučiuose kainos už nakvynę siekia nuo 15 iki 70-90 Eur.

Mokiniai įprastai automobilius palieka prie Trakų autobusų stoties.

Dienos metu maistas yra užsakomas bei pristatomas į SG akademiją (už papildomą kainą). Sveikatos ir grožio akademijoje visada yra kavos ir arbatos bei užkandžių prie jų, jais galima vaišintis pertraukėlių metu ir papildomai mokėti nereikia. 

Kurso kaina priklauso nuo temos aktualumo, sudėtingumo, trukmės ir pobūdžio (teorinis ir/arba praktinis). 

Įprastai mokiniai praktines procedūras išbando vieni ant kitų, tačiau jei yra pageidavimas – galima atsivesti savo modelį. Tačiau tai tikrai nėra būtina.

Yra sudaroma galimybe dalinai mokytis nuotoliniu būdu. Tačiau, kai praktiniai užsiėmimai yra vykdomi Akademijoje, prižiūrint praktikos lektoriams.

Tai visiškai priklauso nuo Tavęs! Jei iki šiol jau buvo vykdoma veikla grožio sferoje – išklausius kursą, jo metu gautą medžiagą gali taikyti iš karto.

Tapkite Sveikatos ir grožio akademijos bendruomenės dalimi

Iki mokymų pradžios liko:

:
:
:

Profesionalūs lektoriai

Aukšta kokybė

Įteikiami diplomai

Naujienlaiškis

Gaukite visas naujienas įrašydami savo el. paštą

Rekvizitai

VšĮ Sveikatos ir grožio akademija Bernardinų g. 2C, LT-21114 Trakai Įmonės kodas 300578879
Luminor Bankas AS, Sąskaita LT704010051002095500

© Visos teisės saugomos 2021 – SG akademija.