Kursai

Makiažo kursai

Profesionaliai atliktas makiažas leidžia atskleisti geriausius veido bruožus, užmaskuoti trūkumus, o tai, žinoma, prisideda prie geros savijautos ir pasitikėjimo savimi. Sveikatos ir grožio akademijoje rengiami makiažo kursai suteiks reikiamų žinių ir įgūdžių siekiant pradėti darbą makiažo srityje. Tai mokymai, kurių metu bus išsamiai pristatomos makiažo technikos, gudrybės, o visos teorinės žinios užtvirtinamos praktinio darbo metu. Tik visapusiškai veido bruožus, odos būklę ir kliento norus gebantis įvertinti specialistas/-ė gebės puikiai atlikti paslaugą taip, kad klientai norėtų grįžti vėl. Nesvarbu, ar jus domina makiažo kursai pradedantiesiems, ar jau dirbate šioje srityje – pasirinkę mus gausite aktualiausią informaciją bei išmoksite naujausių technikų. Susisiekite su mumis jau šiandien, jei Jus domina makiažo mokymai.

Makiažo kursai

   Online/gyvai  ·  

180 ak. val.

Lektorių komanda

   Online/gyvai  ·  

180 ak. val.

Lektorių komanda

Kam skirti makiažo kursai?

Mūsų organizuojami makiažo kursai skirti visiems, kas domisi makiažais ir norėtų išmokti šio meno. Išklausius kursus yra išduodamas mokymo baigimo pažymėjimas. Tai gali būti ir makiažo kursai sau, kai norima išmokti profesionaliai pasidažyti, ir kursai, kurie atvers kelią į darbą grožio srityje. Profesionalūs dėstytojai-praktikai suteiks visas žinias.

Absolventų atsiliepimai

Papildykite mūsų mokymo įstaigą baigusių ir aukštą profesinę kvalifikaciją įgijusių absolventų gretas

Rasa
Rasa
Read More
Turbūt nėra stipresnės ir tvirtesnės bendruomenės už Sveikatos ir grožio akademijos administracijos ir profesijos mokytojų. Jų stiprybė, kantrybė bei nuoširdus atsidavimas savo darbui tiesiog juntamas. Meilė mokslui ir dėmesys kiekvienam besimokančiajam. Atskiras ačiū už puikią aurą ir šilumą vadovei Rūtai Čilinskienei! Žmogus su plačia širdimi! Jautiesi lyg namuose - saugus ir mylimas!
Giedrė
Giedrė
Read More
Akademijoje mokausi Higieninės kosmetikos kosmetiko profesijos ir nesigailiu nei vienos čia praleistos dienos: gavau daug įkvėpimo siekti savo svajonių, įgytos žinios padėjo jas realizuoti. Esu laiminga startui pasirinkusi būtent šią mokymo įstaigą.
Monika
Monika
Read More
Labai patiko mokytis akademijoje, kadangi čia buvo skiriama daug dėmesio veido procedūrų atlikimui. Būtent to ir norėjau. Čia dirba puikūs mokytojai, kurių žinių lygis neišsemiamas. Tai labai skatina tobulėti ir kaupti žinias pačiam. Būtinai noriu paminėti, koks puikus mokyklos interjeras: labai gražu, jauku ir malonu tiek lauke, tiek viduje.
Eglė
Eglė
Read More
Išsinešiau su savimi labai didelį žinių bagažą, taip pat džiaugiuosi čia atradusi atsakymus į man iškilusius klausimus, susijusius su veido odos procedūromis ir jų derinimu tarpusavyje. Tai leidžia man pasiekti puikius rezultatus praktiniame darbe.
Edita
Edita
Read More
Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad turėjau galimybę mokytis šioje mokymo įstaigoje ir įgijau Kosmetikės specialybę. Esu labai dėkinga visiems mokytojams! Čia moko ypatingi mokytojai! Jų dėka turėjau puikius mokymus, kurių metu įgytas žinias galėjau iš karto pritaikyti savo darbinėje veikloje. Dirbu širdžiai mielą darbą ir niekada nesigailėjau, kad pasirinkau šią mokymo įstaigą. Ačiū jums!“

DUK

Turite papildomų klausimų?

Mūsų kursų metu suteikiamos išsamios žinios bei populiariausios technikos, mokoma skirtingų makiažo tipų. Tad baigus šiuos kursus ne tik mokėsite puikiai pasidažyti pati, tačiau turėsite pilną teorinį ir praktinį žinių bagažą, kad galėtumėte vykdyti veiklą ir teikti paslaugas grožio salone. Tai daugiau nei makiažo kursai pradedantiesiems.

Kursų metu išmoksite populiariausių makiažų atlikimo, išmoksite sekti tendencijas, analizuoti grožio priemonių sudėtį. Kursų metu mokoma:

- Dieninio makiažo atlikimas

- Vakarinio makiažo atlikimas

- Proginio makiažo atlikimas

- Makiažo fotosesijai ar filmavimui atlikimas

- Sceninio makiažo atlikimas

- Vyrų makiažo atlikimas

- Brandžios moters makiažo atlikimas

Visos šios technikos atliekamos tik su profesionaliomis priemonėmis.

Kursų metu dirbama tik su profesionaliais įrankiais ir kosmetikos priemonėmis, tokiomis kaip „Make up for ever“ ir kitomis.

Modelių mokslų pradžiai nereikia, tačiau, siekiant įgauti daugiau praktikos, rekomenduojama pakviesti į praktinius užsiėmimus savo modelių. Tokiu būdu praktikos darbus atliksite ant skirtingo tipo veidų, su skirtingos tekstūros oda, veido bruožais ir tai leis daug greičiau pritaikyti ir adaptuoti žinias skirtingiems klientams.

Makiažo kursams reikės įsigyti savo teptukų ir įrankių rinkinį, nes tai yra asmeninės, nuolat dezinfekuojamos priemonės. Mokslų pradžioje bus suteikiamos bazinės paskirties kosmetikos priemonės, tačiau per mokslo metus reikės sukaupti savo paties priemonių krepšelį. To reikia siekiant užtikrinti aukščiausius higienos standartus. Mūsų lektoriai padės išsirinkti ir susikomplektuoti savo priemonių krepšelį priklausomai nuo to, kokio makiažo srityje norėsite specializuotis.

Taip, organizuojame ir teminius kelių dienų seminarus. Pvz. kasdienis, šventinis, glamour makiažas. Apie jų laiką sekite informaciją mūsų svetainėje. Baigus teminius mokymus yra išduodami baigimo sertifikatai pažymintys išklausytą temą, valandas.

Visus kursus veda mokytojai-lektoriai profesionalai, kurie nuolat dirba šioje srityje, seka jos naujoves. Taip pat, kursų metu nėra nuslepiama informacija – t.y. gaunate visas žinias, kurios gali padėti Jums geriau, greičiau, efektyviau dirbti, kadangi dėstytojai nesiekia konkurencijos su Jumis, o nuoširdžiai nori išmokyti Jus, kad taptumėte geriausiu/-ia savo srities specialistu/-e. Didžiuojamės, kad mūsų Akademiją baigę mokiniai sėkmingai įsidarbina prestižiniuose salonuose, atidaro savo makiažo studijas ar kabinetus.

Pabaigus 10 kreditų trukmės makiažo atlikimo modulį yra išduodamas valstybinis pažymėjimas. Jis yra pripažįstamas visoje Europos sąjungoje ir suteikia teisę atlikti makiažą grožio salonuose ir studijose.

Makiažo kursų kaina yra 700 Eur, jie apima 10 kreditų.

Esame įsikūrę Trakuose. Kviečiame susisiekti su mumis telefonu +370 686 99881  arba el. paštu info@sgakademija.lt dėl išsamios konsultacijos.

Tapkite Sveikatos ir grožio akademijos bendruomenės dalimi

Iki mokymų pradžios liko:

:
:
:

Profesionalūs lektoriai

Aukšta kokybė

Įteikiami diplomai

Naujienlaiškis

Gaukite visas naujienas įrašydami savo el. paštą

Rekvizitai

VšĮ Sveikatos ir grožio akademija Bernardinų g. 2C, LT-21114 Trakai Įmonės kodas 300578879
Luminor Bankas AS, Sąskaita LT704010051002095500

© Visos teisės saugomos 2021 – SG akademija.