Kursai

Manikiūro kursai

Tvarkingi nagai ir švelnios bei išpuoselėtos rankos – kiekvienos moters vizitinė kortelė. Žinoma, manikiūro paslaugą vis dažniau renkasi ir vyrai. Dažnas specialistas savo karjerą grožio srityje pradeda būtent nuo bazinių manikiūro kursų, kurie padeda atverti duris į grožio pasaulį, suburti klientų ratą, leidžia išbandyti save šioje kruopščioje ir atsakingoje srityje. Vis daugiau žmonių patiki savo nagų tvarkymą profesionalioms manikiūro meistrėms – tik taip galima būti tikriems, kad daili išvaizda džiugins ilgai, bus laikomasi visų higienos standartų. Būtent todėl Sveikatos ir grožio akademijos siūlomi manikiūro kursai apima plačias teorines ir praktines žinias. Esame tikri, kad mūsų siūlomi manikiūro mokymai leis jausti užtikrintai pradedant savo karjerą ar tobulinantis manikiūro srityje. Pasirinkite mus ir pradėkite savo kelią į išpuoselėtų rankų pasaulį!

Manikiūro kursai

Informacija ruošiama.

Manikiūro kursai – kokio manikiūro bus mokoma?

Mūsų akademijoje visi mokiniai yra mokomi bazinių žinių (rankų ir nagų būklės įvertinimas, darbo vietos paruošimas, priemonių pasirinkimas) bei specialių žinių dirbant su įvairiomis technikomis, tokiomis kaip nagų priauginimas, prancūziškas lakavimas, korekcijos ir kitos. Aparatinio manikiūro kursai taip pat įeina į mokymų programą. Šis manikiūro būdas tampa vis populiaresnis, tačiau siekiant išgauti kokybišką rezultatą – būtinas geras meistro pasiruošimas, įrankių išmanymas bei išsamus kliento nagų būklės įvertinimas.

Absolventų atsiliepimai

Papildykite mūsų mokymo įstaigą baigusių ir aukštą profesinę kvalifikaciją įgijusių absolventų gretas

Rasa
Rasa
Read More
Turbūt nėra stipresnės ir tvirtesnės bendruomenės už Sveikatos ir grožio akademijos administracijos ir profesijos mokytojų. Jų stiprybė, kantrybė bei nuoširdus atsidavimas savo darbui tiesiog juntamas. Meilė mokslui ir dėmesys kiekvienam besimokančiajam. Atskiras ačiū už puikią aurą ir šilumą vadovei Rūtai Čilinskienei! Žmogus su plačia širdimi! Jautiesi lyg namuose - saugus ir mylimas!
Giedrė
Giedrė
Read More
Akademijoje mokausi Higieninės kosmetikos kosmetiko profesijos ir nesigailiu nei vienos čia praleistos dienos: gavau daug įkvėpimo siekti savo svajonių, įgytos žinios padėjo jas realizuoti. Esu laiminga startui pasirinkusi būtent šią mokymo įstaigą.
Monika
Monika
Read More
Labai patiko mokytis akademijoje, kadangi čia buvo skiriama daug dėmesio veido procedūrų atlikimui. Būtent to ir norėjau. Čia dirba puikūs mokytojai, kurių žinių lygis neišsemiamas. Tai labai skatina tobulėti ir kaupti žinias pačiam. Būtinai noriu paminėti, koks puikus mokyklos interjeras: labai gražu, jauku ir malonu tiek lauke, tiek viduje.
Eglė
Eglė
Read More
Išsinešiau su savimi labai didelį žinių bagažą, taip pat džiaugiuosi čia atradusi atsakymus į man iškilusius klausimus, susijusius su veido odos procedūromis ir jų derinimu tarpusavyje. Tai leidžia man pasiekti puikius rezultatus praktiniame darbe.
Edita
Edita
Read More
Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad turėjau galimybę mokytis šioje mokymo įstaigoje ir įgijau Kosmetikės specialybę. Esu labai dėkinga visiems mokytojams! Čia moko ypatingi mokytojai! Jų dėka turėjau puikius mokymus, kurių metu įgytas žinias galėjau iš karto pritaikyti savo darbinėje veikloje. Dirbu širdžiai mielą darbą ir niekada nesigailėjau, kad pasirinkau šią mokymo įstaigą. Ačiū jums!“

DUK

Turite papildomų klausimų?

Pasirinkus manikiūro kursus pas mus – bus suteikiamos visos priemonės. Tiek vienkartinės (paklotai, dezinfekcijos priemonės, vatos diskeliai ir kitos), tiek kosmetikos (lakai, losjonai ir kitos). 

Ne, nereikia. Įprastai pradedančios meistrės praktikuojasi viena ant kitos. Tokiu būdu yra pasikartojamos žinios, mokomasi stebėti kito asmens atliekamą darbą ir pastebėti klaidas. Tačiau, jei yra poreikis, galima atsivesti ir savo modelius.

Vienoje manikiūro grupėje mokosi iki 14 asmenų. Tai yra optimalus skaičius, kad visi mokiniai gautų pakankamai asmeninio dėmesio, būtų laiko atsakyti į kiekvieno klausimus, įvertinti atliktą darbą.

Šių kursų pagrindinis tikslas yra suteikti visas reikalingas žinias ir įgūdžius sėkmingam manikiūro atlikimui. Kursus veda mokytojai-lektoriai, kurie yra praktikai – tai reiškia, kad jie nuolat dirba šioje srityje, seka naujoves ir tendencijas.

Manikiūristo kursai skirti kiekvienam/-ai, kuris/-i nori pradėti veiklą šioje grožio srityje. Mokytis šiuose kursuose galima ir baigus 12 klasių ir jau turit panašų ar kitos srities išsilavinimą. Visa medžiaga parengta taip, kad tiktų ir tiems, kuriuos domina manikiūro kursai pradedantiesiems.

Sveikatos ir grožio akademijos rengiami manikiūristų kursai iš kitų išsiskiria tuo, kad mūsų mokytojai-lektoriai nenuslepia informacijos. Tai reiškia, kad yra atskleidžiami visi būdai ir metodai, kurie padės kiekvienam šioje srityje manikiūrą atlikti kokybiškai, greitai, užtikrinti savo klientams puikią ilgalaikę išvaizdą. Taip pat, kursų metu suteikiamas tvirtas teorinis pagrindas einantis koja kojon su praktika – visos perteikiamos žinios yra aktualios ir padedančios tvirtai jaustis pradėjus dirbti savarankiškai.

Mokiniai baigę manikiūro kursus gali atidaryti savo nagų priežiūros kabinetus, dirbti salonuose, kuriuose reikalinga tokia paslauga, atidaryti nagų studijas. Didžiuojamės, kad mūsų mokiniai pasiekia aukštų įvertinimų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje

Kursai vyksta Trakuose, Bernardinų g. 2C.

Kurso kaina priklauso nuo temos aktualumo, sudėtingumo, trukmės ir pobūdžio (teorinis ir/arba praktinis).

Suteikiame galimybę teorinę dalį išklausyti per nuotolį, tačiau praktikos darbams reikės atvykti į Akademiją. Gyvai vykstančių susitikimų metu mokytojai įvertina manikiūro atlikimo techniką, gali laiku pastebėti daromas klaidas ir jas pakoreguoti.

Kursų mokytojai-lektoriai yra praktikuojantys specialistai. T.y. jie patys nuolatos užsiima šia veikla. Didžiuojamės, kad mūsų suburti specialistai turi įvairų išsilavinimą (specialistai pasižymi profesinio bakalauro, magistro, profesoriaus laipsniais, priklausomai nuo dėstomo dalyko). 

Kviečiame susisiekti su mumis telefonu +370 686 99881  arba el. paštu info@sgakademija.lt dėl išsamios konsultacijos.

Tapkite Sveikatos ir grožio akademijos bendruomenės dalimi

Iki mokymų pradžios liko:

:
:
:

Profesionalūs lektoriai

Aukšta kokybė

Įteikiami diplomai

Naujienlaiškis

Gaukite visas naujienas įrašydami savo el. paštą

Rekvizitai

VšĮ Sveikatos ir grožio akademija Bernardinų g. 2C, LT-21114 Trakai Įmonės kodas 300578879
Luminor Bankas AS, Sąskaita LT704010051002095500

© Visos teisės saugomos 2021 – SG akademija.