Kursai

Masažo kursai pradedantiesiems

Masažo specialisto darbas apima ne tik pagalbą atgaunant fizines jėgas, bet padeda atstatyti ir emocinę būklę. Štai kodėl visi siekiantys gilintis į masažo sritį turėtų išklausyti siūlomus kursus. Masažo kursai pradedantiesiems, kuriuos rengiame Sveikatos ir grožio akademijoje skirti tiems, kurie darbe ieško daugiau nei tik lengvo būdo uždirbti pinigus, o nuoširdžiai siekia padėti žmonėms, palengvinti jų negalavimus ir suteikti poilsio valandėlę.

Masažo kursai pradedantiesiems

https://sgakademija.lt/stojantiesiems/masazuotojo/

Absolventų atsiliepimai

Papildykite mūsų mokymo įstaigą baigusių ir aukštą profesinę kvalifikaciją įgijusių absolventų gretas

Rasa
Rasa
Read More
Turbūt nėra stipresnės ir tvirtesnės bendruomenės už Sveikatos ir grožio akademijos administracijos ir profesijos mokytojų. Jų stiprybė, kantrybė bei nuoširdus atsidavimas savo darbui tiesiog juntamas. Meilė mokslui ir dėmesys kiekvienam besimokančiajam. Atskiras ačiū už puikią aurą ir šilumą vadovei Rūtai Čilinskienei! Žmogus su plačia širdimi! Jautiesi lyg namuose - saugus ir mylimas!
Giedrė
Giedrė
Read More
Akademijoje mokausi Higieninės kosmetikos kosmetiko profesijos ir nesigailiu nei vienos čia praleistos dienos: gavau daug įkvėpimo siekti savo svajonių, įgytos žinios padėjo jas realizuoti. Esu laiminga startui pasirinkusi būtent šią mokymo įstaigą.
Monika
Monika
Read More
Labai patiko mokytis akademijoje, kadangi čia buvo skiriama daug dėmesio veido procedūrų atlikimui. Būtent to ir norėjau. Čia dirba puikūs mokytojai, kurių žinių lygis neišsemiamas. Tai labai skatina tobulėti ir kaupti žinias pačiam. Būtinai noriu paminėti, koks puikus mokyklos interjeras: labai gražu, jauku ir malonu tiek lauke, tiek viduje.
Eglė
Eglė
Read More
Išsinešiau su savimi labai didelį žinių bagažą, taip pat džiaugiuosi čia atradusi atsakymus į man iškilusius klausimus, susijusius su veido odos procedūromis ir jų derinimu tarpusavyje. Tai leidžia man pasiekti puikius rezultatus praktiniame darbe.
Edita
Edita
Read More
Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad turėjau galimybę mokytis šioje mokymo įstaigoje ir įgijau Kosmetikės specialybę. Esu labai dėkinga visiems mokytojams! Čia moko ypatingi mokytojai! Jų dėka turėjau puikius mokymus, kurių metu įgytas žinias galėjau iš karto pritaikyti savo darbinėje veikloje. Dirbu širdžiai mielą darbą ir niekada nesigailėjau, kad pasirinkau šią mokymo įstaigą. Ačiū jums!“

DUK

Turite papildomų klausimų?

Jų trukmė priklauso nuo turimo išsilavinimo ir gali trukti nuo 10 mėnesių iki 2 metų. Šiems kursams nereikia turėti jokio pasiruošimo – visas specialybės žinias suteiksime mes. Jei norite pasikonsultuoti – susisiekite su mumis telefonu +370 686 99881  arba el. paštu info@sgakademija.lt.

Mūsų kursų pradedantiesiems metu bus mokoma:

  • Klasikinio ir segmentinio masažo atlikimas
  • Gydomojo masažo atlikimas
  • Sportinio masažo atlikimas

Pasirinkus dviejų mokslo metų kursą papildomai išmokstama atlikti netradicinius masažus: Tailandietišką masažą (atskirų kūno daliu ir viso kūno) bei Jaunystės veido masažą. Visus kursus lydi teorinė medžiaga apie žmogaus kūno sandarą, raumenyną, skeletą, tad bus suteiktos visos reikalingos žinios siekiant pradėti vykdyti individualią masažisto veiklą arba teikti paslaugas SPA salonuose.

Masažo kursai pradedantiesiems dirba tik su aukščiausios kokybės masažui skirta kosmetika (pvz. Charmes De La Jeunesse, Morizo) bei vienkartinėmis priemonėmis.

Nereikia, visos priemonės yra įskaičiuotos į kursų kainą. Mokiniai turi įsigyti tik patogią darbo aprangą – chalatą ir kelnes.

Mūsų organizuojami masažo mokymai nuo nulio pasižymi itin aukšta mokymų kokybe. Tą patvirtina mūsų mokinių atsiliepimai. Visi čia dėstantys lektoriai turi ilgametę patirtį ir nuoširdų norą perteikti žinias mokiniams. Nėra nuslepiamos jokios profesijos subtilybės, tad mūsų paruošti specialistai greitai integruojasi į darbo rinką, atidaro savo masažo kabinetus. Be to, suteikiame galimybę teoriją išklausyti ir nuotoliniu būdu naudojantis nuotoline mokymosi aplinka. Tai reiškia, kad teorinė medžiaga yra pasiekiama bet kada, kai tik nusprendžiama pasikartoti.

Sveikatos ir grožio akademijoje išklausius 10 mėnesių arba 2 metų programas yra paruošiamas kvalifikuotas specialistas. Jis geba tinkamai įvertinti klientų poreikį, problemos sunkumo laipsnį, parinkti ir atlikti tinkamas masažų metodikas ir technikas. Po abiejų programų išduodamas masažuotojo diplomas ir suteikiamas masažuotojo spaudas. Tad taip, tai yra formalūs mokymai pripažįstami institucijų. Juos išklausius galima tobulintis pvz. veido masažo srityje ir įgyti papildomą kvalifikaciją.

Mokymus veda patyrę ir savo sritį puikiai išmanantys mokytojai. Jie yra praktikai, kurie kasdien taiko žinias, kurias perduoda savo mokiniams. Be to, jie nuolat tobulėja kursuose, seka tendencijas ir jas atveža į Lietuvą. Mūsų lektoriai ir mokytojai siekia padėti mokiniams ne tik įgyti teorines žinias ir praktinius įgūdžius, bet ir išmokyti perteikti gerą energiją savo klientams. Ne paslaptis, kad geras masažo specialistas dirbdamas atiduoda dalį savęs. Dėl šitos priežasties programa yra praturtinta „savęs pažinimo“ bei „savęs paruošimo“ paskaitomis.

Ne, nereikia. Tačiau jei yra poreikis – galima.

Pilno pradedančiųjų kurso kaina yra 4500 Eur.

Kursai vyksta mūsų Akademijoje, Trakuose. Mokiniai įprastai automobilius palieka prie Trakų autobusų stoties.

Yra galimybė apsigyventi Trakuose. Hosteliuose ar viešbučiuose kainos už nakvynę siekia nuo 15 iki 70-90 Eur.

Dienos metu maistas yra užsakomas bei pristatomas į Sveikatos ir grožio akademiją (už papildomą kainą). Akademijoje visada yra kavos ir arbatos bei užkandžių prie jų, jais galima vaišintis pertraukėlių metu ir papildomai mokėti nereikia. 

Yra įgyjamas IV lygio išsilavinimas, kuris yra pripažįstamas tarptautiniu mastu.

Jei tave domina masažuotojo modulinė programa nuo nulio arba masažistų kursai – susisiek su mumis ir mes padėsime išsirinkti Tavo poreikius atitinkančią programą. Mums galima paskambinti telefonu +370 686 99881  arba parašyti el. paštu info@sgakademija.lt.

Tapkite Sveikatos ir grožio akademijos bendruomenės dalimi

Iki mokymų pradžios liko:

:
:
:

Profesionalūs lektoriai

Aukšta kokybė

Įteikiami diplomai

Naujienlaiškis

Gaukite visas naujienas įrašydami savo el. paštą

Rekvizitai

VšĮ Sveikatos ir grožio akademija Bernardinų g. 2C, LT-21114 Trakai Įmonės kodas 300578879
Luminor Bankas AS, Sąskaita LT704010051002095500

© Visos teisės saugomos 2021 – SG akademija.