Mokymai

Masažo kursai

Sveikatos ir grožio akademijos organizuojami masažo kursai – tai kursai, kuriuos baigęs kiekvienas gali tapti profesionaliu masažuotoju, realizuoti save ir savo žinias. Mes esame ne tik masažo mokykla, bet ir įstaiga, labiausiai vertinanti mokinių motyvaciją, troškimą siekti tikslų, vienijanti norinčius tobulėti. Mūsų organizuojami masažo mokymai visuomet orientuoti į kuo aukštesnį mokymosi lygį ir aiškų bei išsamų žinių perteikimą mokiniui. Todėl mūsų masažų kursai yra orientuoti tiek į specialistus, tiek ir į pradedančiuosius. Pas mus dirba mokytojai ir lektoriai profesionalai-praktikai, todėl pažadame, kad šiuose masažistų mokymuose dalyvauti tikrai verta ir jie pranoks visus Tavo lūkesčius!

Masažo kursai

   Online/gyvai  ·  

360 ak. val.

Lektorių komanda

   Online/gyvai  ·  

360 ak. val.

Kaina

1300 Eur.

Lektorių komanda

   Online/gyvai  ·  

360 ak. val.

Kaina

1300 Eur.

Lektorių komanda

   Gyvai  ·  

8 val.

Kaina

120 Eur

Lektorius: Tipawan Prateepsuwan

                                                                                                                             https://sgakademija.lt/stojantiesiems/masazuotojo/ 

Kuo skiriasi masažisto modulinė mokymų programa, masažo kursai ir masažo mokymai?

Modulinė mokymo programa apima 10 mėnesių arba 2 metų laikotarpį ir yra skirta specialistams, kurie tik pradeda savo mokymosi kelią, keičia kvalifikaciją arba nori papildyti savo jau teikiamų paslaugų krepšelį (pavyzdžiui, turi kineziterapeuto ar trenerio išsilavinimą). Masažo kursai – yra plačios apimties kursai, kurių metu išsamiai susipažįstama su masažo technikomis, fiziologine žmogaus sandara. Įprastai jie trunka trumpiau. Masažo mokymus renkasi tie, kuriuos domina atskiros temos ar masažas atskiroms kūno dalims. Mūsų Akademijoje organizuojami teminiai netradicinio masažo mokymai, segmentinio masažo kursai ir kiti. Jų laikas, trukmė ir kainos skelbiami mūsų svetainėje. Modulinė programa dar kartais vadinama „masažo kursai spaudui gauti“, nes jie suteikia pilną, valstybės pripažįstamą išsilavinimą masažo srityje.

Absolventų atsiliepimai

Papildykite mūsų mokymo įstaigą baigusių ir aukštą profesinę kvalifikaciją įgijusių absolventų gretas

Rasa
Rasa
Read More
Turbūt nėra stipresnės ir tvirtesnės bendruomenės už Sveikatos ir grožio akademijos administracijos ir profesijos mokytojų. Jų stiprybė, kantrybė bei nuoširdus atsidavimas savo darbui tiesiog juntamas. Meilė mokslui ir dėmesys kiekvienam besimokančiajam. Atskiras ačiū už puikią aurą ir šilumą vadovei Rūtai Čilinskienei! Žmogus su plačia širdimi! Jautiesi lyg namuose - saugus ir mylimas!
Giedrė
Giedrė
Read More
Akademijoje mokausi Higieninės kosmetikos kosmetiko profesijos ir nesigailiu nei vienos čia praleistos dienos: gavau daug įkvėpimo siekti savo svajonių, įgytos žinios padėjo jas realizuoti. Esu laiminga startui pasirinkusi būtent šią mokymo įstaigą.
Monika
Monika
Read More
Labai patiko mokytis akademijoje, kadangi čia buvo skiriama daug dėmesio veido procedūrų atlikimui. Būtent to ir norėjau. Čia dirba puikūs mokytojai, kurių žinių lygis neišsemiamas. Tai labai skatina tobulėti ir kaupti žinias pačiam. Būtinai noriu paminėti, koks puikus mokyklos interjeras: labai gražu, jauku ir malonu tiek lauke, tiek viduje.
Eglė
Eglė
Read More
Išsinešiau su savimi labai didelį žinių bagažą, taip pat džiaugiuosi čia atradusi atsakymus į man iškilusius klausimus, susijusius su veido odos procedūromis ir jų derinimu tarpusavyje. Tai leidžia man pasiekti puikius rezultatus praktiniame darbe.
Edita
Edita
Read More
Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad turėjau galimybę mokytis šioje mokymo įstaigoje ir įgijau Kosmetikės specialybę. Esu labai dėkinga visiems mokytojams! Čia moko ypatingi mokytojai! Jų dėka turėjau puikius mokymus, kurių metu įgytas žinias galėjau iš karto pritaikyti savo darbinėje veikloje. Dirbu širdžiai mielą darbą ir niekada nesigailėjau, kad pasirinkau šią mokymo įstaigą. Ačiū jums!“

DUK

Turite papildomų klausimų?

Visiems, besidomintiems masažais, jų istorija, atlikimo technikomis, anatomija ir kitomis, masažuotojui aktualiomis temomis. Visiškai nesvarbu ar esi praktikuojantis masažuotojas, norintis prisiminti jau išmoktus dalykus, ar kitą studijų programą besimokantis mokinys/studentas, siekiantis pakeisti savo kvalifikaciją, o galbūt mėgėjas, norintis masažo mokytis savo malonumui – tai Tau skirti masažo mokymai!

Masažo rūšių yra daug, o kursų metu galėsi rinktis iš šių: gydomasis, sportinis, klasikinis ar segmentinis. Mokymus apima teorinė ir praktinė dalys. Teorinėje dalyje sužinosi apie pasirinktą masažą, jo istoriją, atlikimo techniką, anatomiją, naudą organizmui, indikacijas bei kontraindikacijas ir t.t. Vėliau šias žinias mokysiesi pritaikyti praktiškai. Mūsų mokytojai ir lektoriai stebės ir koreguos Tave, kad atlikimo technika taptų nepriekaištinga ir profesionali. Pagrindiniai masažų tipai, kurių galima išmokti:

  • Klasikinio ir segmentinio masažo atlikimas;
  • Gydomojo masažo atlikimas;
  • Sportinio masažo atlikimas.

Mokymus veda patyręs ir savo sritį puikiai išmanantis mokytojas. Jie yra praktikai, kurie kasdien taiko žinias, kurias perduoda savo mokiniams. Be to, jie nuolat tobulėja kursuose, seka tendencijas ir jas atveža į Lietuvą.

Mūsų organizuojami masažuotojo kursai išsiskiria tuo, kad mes suteikiame visas mokymams reikalingas priemones, tad tau reiks atsivežti tik norą tobulėti ir gerą nuotaiką! Tu turėsi galimybę dirbti su profesionalia kosmetika bei naujausiomis, akademijoje įdiegtomis technologijomis.

Masažo mokymai Trakuose, Sveikatos ir grožio akademijoje – tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išmokti masažo ir tuo pačiu – pasisemti įkvėpimo iš gamtos. Akademija yra įsikūrusi visai prie pat Galvės ežero, ją supa nuostabus sodas, todėl pertraukų metu visuomet turėsi galimybę pasivaikščioti po nuostabias apylinkes ir pasisemti jėgų.

Mūsų masažų kursai vyksta nedidelėse, iki 10 asmenų dydžio grupėse. Tai suteikia galimybę profesijos mokytojui skirti daug dėmesio praktiškai apmokant technikų atlikimo. Visi praktikos mokytojai yra praktikuojantys specialistai, turintys arba savo masažo centrą arba dirbantys masažuotojais SPA centruose. Jie visi dosniai dalijasi savo patirtimi ir praktinėmis gudrybėmis. Pačios akademijos pozicija paruošti profesionalius specialistus gebančius tiek teikti kokybiškai masažo paslaugą, tiek mokančius save paruošti (vidumi ir išore) masažo atlikimui. Dėl šitos priežasties programa yra praturtinta „savęs pažinimo“ bei „savęs paruošimo“ paskaitomis, kurias dėsto pripažinimą pelnę Lietuvos ir tarptautinių mastu lektoriai. Teorijos ir praktikos paskaitos yra patalpinamos į nuotolinių mokymų platformą, kurią mokiniai gali peržiūrėti patogiu laiku ir būdu (siekiant pasikartoti informaciją).

Mes suteikiame visas reikalingas priemones: tiek vienkartines, tiek kosmetikos.

Kaina – 700 eurų, apimtis – 20 kreditų. Jei tave domina masažuotojo modulinė programa arba masažistų kursai – susisiek su mumis ir mes padėsime išsirinkti Tavo poreikius atitinkančią programą. Mums galima paskambinti telefonu +370 686 99881  arba parašyti el. paštu info@sgakademija.lt.

Tapkite Sveikatos ir grožio akademijos bendruomenės dalimi

Iki mokymų pradžios liko:

:
:
:

Profesionalūs lektoriai

Aukšta kokybė

Įteikiami diplomai

Naujienlaiškis

Gaukite visas naujienas įrašydami savo el. paštą

Rekvizitai

VšĮ Sveikatos ir grožio akademija Bernardinų g. 2C, LT-21114 Trakai Įmonės kodas 300578879
Luminor Bankas AS, Sąskaita LT704010051002095500

© Visos teisės saugomos 2021 – SG akademija.