Mokymai

Online bei gyvi mokymai

Kviečiame Jus dalyvauti Sveikatos ir grožio akademijos parengtuose mokymuose, kuriuose susipažinsite su novatoriškomis technologijomis, perimsite mūsų specialistų sukauptą geriausią patirtį, kurią galėsite pritaikyti teikiant šiuolaikinius reikalavimus atitinkančias paslaugas.

Artimiausi renginiai

Nepraleiskite progos dalyvauti profesinės kvalifikacijos tobulinimo mokymuose ir tapti geriausiais savo srities specialistais!

   Trakai  ·  

Kaina

30 Eur.

Modestas Jarutis

   Trakai  ·  

Rūta Rudalevičiutė Čilinskienė

   Trakai  ·  

72 ak. val.

Lektoriai

   Trakai  ·  

2 dienos

Lektoriai

   Gyvai  ·  

3 val.

Lektorius: Jana Radevič

Absolventų atsiliepimai

Papildykite mūsų mokymo įstaigą baigusių ir aukštą profesinę kvalifikaciją įgijusių absolventų gretas

Rasa
Rasa
Read More
Turbūt nėra stipresnės ir tvirtesnės bendruomenės už Sveikatos ir grožio akademijos administracijos ir profesijos mokytojų. Jų stiprybė, kantrybė bei nuoširdus atsidavimas savo darbui tiesiog juntamas. Meilė mokslui ir dėmesys kiekvienam besimokančiajam. Atskiras ačiū už puikią aurą ir šilumą vadovei Rūtai Čilinskienei! Žmogus su plačia širdimi! Jautiesi lyg namuose - saugus ir mylimas!
Giedrė
Giedrė
Read More
Akademijoje mokausi Higieninės kosmetikos kosmetiko profesijos ir nesigailiu nei vienos čia praleistos dienos: gavau daug įkvėpimo siekti savo svajonių, įgytos žinios padėjo jas realizuoti. Esu laiminga startui pasirinkusi būtent šią mokymo įstaigą.
Monika
Monika
Read More
Labai patiko mokytis akademijoje, kadangi čia buvo skiriama daug dėmesio veido procedūrų atlikimui. Būtent to ir norėjau. Čia dirba puikūs mokytojai, kurių žinių lygis neišsemiamas. Tai labai skatina tobulėti ir kaupti žinias pačiam. Būtinai noriu paminėti, koks puikus mokyklos interjeras: labai gražu, jauku ir malonu tiek lauke, tiek viduje.
Eglė
Eglė
Read More
Išsinešiau su savimi labai didelį žinių bagažą, taip pat džiaugiuosi čia atradusi atsakymus į man iškilusius klausimus, susijusius su veido odos procedūromis ir jų derinimu tarpusavyje. Tai leidžia man pasiekti puikius rezultatus praktiniame darbe.
Edita
Edita
Read More
Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad turėjau galimybę mokytis šioje mokymo įstaigoje ir įgijau Kosmetikės specialybę. Esu labai dėkinga visiems mokytojams! Čia moko ypatingi mokytojai! Jų dėka turėjau puikius mokymus, kurių metu įgytas žinias galėjau iš karto pritaikyti savo darbinėje veikloje. Dirbu širdžiai mielą darbą ir niekada nesigailėjau, kad pasirinkau šią mokymo įstaigą. Ačiū jums!“

DUK

Turite papildomų klausimų?

Prašymus mokytis pagal formaliojo profesinio mokymo programas galite teikti ištisus metus!

Mokslai prasideda kiekvienais metais: rudenį nuo rugsėjo 1 d. ir žiemą nuo vasario 1 d.

Kviečiame mokytis pagal dvi formaliojo profesinio mokymo programas:

KOSMETIKO MODULINĖJE PROFESINIO MOKYMO PROGRAMOJE

MASAŽUOTOJO MODULINĖJE PROFESINIO MOKYMO PROGRAMOJE

Priėmimas vyksta į pirminio profesinio mokymo programas asmenims baigusiems 12 klasių.

Profesinių ir aukštųjų mokyklų alumnai yra kviečiami mokytis tęstinio mokymo programose.

Kyla klausimų dėl priėmimo?  Žiūrėkite skiltyje >>Stojantiesiems<<

Skambinkite tel. +370 686 99881 arba rašyktite el. paštu: info@sgakademija.lt

arba atvykite adresu: Bernardinų g. 2C, Trakai  I – IV 10:00 – 16:00 val., V – 10:00 – 15:00 val.

Norintiesiems įgyti Kosmetiko ar Masažuotojo kvalifkaciją stojamųjų egzaminų nėra.

Mokinių priėmimo klausimus sprendžia mokymo įstaigos Mokinių priėmimo komisija.

Priėmimo metu vyksta motyvacinis pokalbis - motyvacijos mokytis pasirinktą specialybę įvertinimas.

Daugiau galimybių pasirinkti Kosmetiko ar Masažuotojo mokymo programą turi asmenys, kurių yra geresni mokymosi pasiekimai, kurie anksčiau pateikia prašymus su reikiamais dokumentais.

Motyvacinis pokalbis yra skirtas susiderinti mokymosi lūkesčius ir įsvertinti pasrinktos specialybės tikslingumą. Jis vykdomas individualiai suderintu laiku su stojančiuoju. Jo trukmė – apie 30 min.

Visų stojančiųjų iki motyvacinio pokalbio prašome atsiųsti mokymų baigimo dokumentus jog motyvacinio pokalbio komisija iki motyvacinio pokalbio susipažintų su stojančiuoju ir galėtų pasirengti tikslinius klausimus. Tai sudarys galimybes įvertinti stojančiojo profesinės veiklos pasirinkimo motyvus, siejamus su turima patirtimi, savo asmeninėmis savybėmis, vertybinėmis nuostatomis.

Stojantieji, pageidaujantys atvykti į motyvacinį pokalbį, turi užsiregistruoti. Su užsiregistravusiais bus susisiekiama individualiai ir suderinama data ir laikas.

Papildoma informacija tel. +370 686 88991

Atvykę į motyvacinį pokalbį, stojantieji turi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą).

Pirminis profesinis mokymas, skirtas pirmajai kvalifikacijai įgyti ir teikiamas įgijusiems vidurinį išsilavinimą (baigusiems 12 klasių).

Tęstinis profesinis mokymas:

Tęstinis profesinis mokymas yra skirtas ne pirmajai kvalifikacijai įgyti;

Turinčiam profesino ar aukštojo mokslo išsilavinimą;

Asmeniui, tobulinančiam turimą ar siekiančiam įgyti kitą kvalifikaciją, ankstesnio mokymosi pasiekimai įskaitomi švietimo ir mokslo ministro nustatyta tvarka;

Asmeniui, baigusiam tęstinio formaliojo profesinio mokymo programą ir (arba) nustatyta tvarka gavusiam jo įgytų kompetencijų įvertinimą, suteikiama atitinkamo lygio kvalifikacija.

Mokantis mūsų mokymo įstaigoje mokslus įmanoma suderinti su darbu priklausomai nuo jūsų darbo pobūdžio ir grafiko.

Užsiėmimai įprastai vyksta pirmadieniais, antradieniais ir trečiadieniais nuo 10 iki 17 val. Toks užsiėmimų tvarkaraštis tinka dirbantiems individualiai, slenkančiu grafiku, vakarinį ar naktinį darbą.

Teorinę mokymų dalį turėsite galimybę mokytis nuotoliniu būdų.

Įdiegta virtuali mokymo/si aplinka Moodle ir Zoom leidžia lanksčiai ir operatyviai pateikti informaciją Jums palankiausiu metu ir patraukliausia forma.

Atvykti turėsite į atsiskaitymus ir praktinius užsiėmimus pagal suderintą mokymų grafiką.

Mokymų įrašus galėsite žiūrėti Jums patogiu laiku dvi savaites nuo mokymų nuorodos nusiuntimo į Jūsų elektroninį paštą.

Masažuotojo darbas yra fizinis, nelengvas ir reikalaujantis daug medicininių žinių - tai labai atsakingas darbas. Ir ši profesija nėra įgyjama greitai. Tai ilgas nuolatinio mokymosi ir tobulėjimo procesas. Labai svarbios asmeninės savybės tai – charakteris, sveikatos būklė, geri bendravimo įgūdžiai, įtaigumas, fizinis pajėgumas, susikaupimas, judesių koordinacija ir greitumas, tvarkingumas, problemų sprendimas, savarankiškumas, kruopštumas, atsakingumas. Besidomintys specialybe ir norintys sužinoti masažuotojo profesijos trūkumus ir privalumus, kurių gali tikėtis, kviečiami atvykti į konsultaciją, kurios metu gausite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Taip. Masažuotojo modulinė profesinio mokymo programa – skirta kvalifikuotam masažuotojui parengti.

Kvalifikuotas masažuotojas, įgijęs profesines bei bendrąsias kompetencijas, galės teikti paslaugas privačiose ir valstybinėse įstaigose individualiai arba ligoninėse, sanatorijose, reabilitacijos klinikose, sveikatingumo ir sporto centruose, grožio salonuose.

Masažuotojo kvalifikaciją patvirtina masažuotojo spaudas, kurį išduoda Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie SAM.

Mokantis mūsų mokymo įstaigoje išduodamas Mokinio pažymėjimas, su kurio galioja nustatytos transporto lengvatos pagal LR Transporto lengvatų įstatymą bei pagal vežėjų nustatytas taisykles.

Stojant į mūsų mokymo įstaigoje užskaitomi tik tie dalykai, kurių žinias įgijote formaliuoju būdu, t.y. jei įgytas kvalifikacijos lygis yra ne žemesnis, nei suteikiamas mūsų mokykloje. Įvairūs kursai, seminarai ir pan. laikomi neformaliu švietimu, vadinasi, Rankų Ir Kojų priežiūros modulio užskaityti negalėsime, turėsite lankyti šiuos užsiėmimus. Tačiau yra galimybė šiuos dalykus atsiskaityti eksternu anksčiau laiko, t.y. atsiskaityti tų dalykų teorinę bei praktinę dalį, tuomet užsiėmimų lankyti nereikės.

Jei baigėte aukštąją ar profesinę mokyklą modulių, kurių valandų skaičius atitinka mūsų mokymo įstaigos esantį valandų skaičių, užskaitysime ir užsiėmimų lankyti nereikia. Stojimo metu būtina pateikti diplomus ir jų priedus. Mokestis už mokslą yra fiksuotas ir tokiu atveju nesikeičia.

Vykdydami profesinį mokymą bendradarbiaujame su Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, kuri esant tam tikromis sąlygoms padengia dalį mokymosi išlaidų, mokinių atsisiųstų mokytis su jų siuntimu.

Dėl daugiau informacijos apie profesinio mokymo galimybes galite sužinoti iš savo mieste veikiančios Užimtumo tarnybos konsultanto. Mokymų metu iš Užimtumo tarnybos taip pat gausite minimalaus atlyginimo vertės stipendiją, kuri šiuo metu siekia 285 eurų per mėnesį.

Tapkite Sveikatos ir grožio akademijos bendruomenės dalimi

Iki mokymų pradžios liko:

:
:
:

Profesionalūs lektoriai

Aukšta kokybė

Įteikiami diplomai

Naujienlaiškis

Gaukite visas naujienas įrašydami savo el. paštą

Rekvizitai

VšĮ Sveikatos ir grožio akademija Bernardinų g. 2C, LT-21114 Trakai Įmonės kodas 300578879
Luminor Bankas AS, Sąskaita LT704010051002095500

© Visos teisės saugomos 2021 – SG akademija.