Mokymai

Online bei gyvi mokymai

Kviečiame Jus dalyvauti Sveikatos ir grožio akademijos parengtuose mokymuose, kuriuose susipažinsite su novatoriškomis technologijomis, perimsite mūsų specialistų sukauptą geriausią patirtį, kurią galėsite pritaikyti teikiant šiuolaikinius reikalavimus atitinkančias paslaugas.

Kursai

Pajutote poreikį mokytis bei tobulėti? Rinkitės kokybiškus nuotolinius kursus ar seminarus internetu ir tobulėkite net neišėję iš namų!

Mus kasdien supa grožis ir žmonės yra jo dalis, o gerai paruošti grožio terapijos specialistai geba padėti išspręsti išorines problemas. Grožio kursai yra skirti tiems asmenims, kurie siekia tobulėjimo, nori savo veikloje pasiūlyti naujų paslaugų ar tiesiog praplėsti akiratį aktualiomis temomis. Sveikatos ir grožio akademijoje nuolat vyksta grožio mokymai ir juose kvalifikaciją tobulinasi daugybė specialistų.

Absolventų atsiliepimai

Papildykite mūsų mokymo įstaigą baigusių ir aukštą profesinę kvalifikaciją įgijusių absolventų gretas

Rasa
Rasa
Read More
Turbūt nėra stipresnės ir tvirtesnės bendruomenės už Sveikatos ir grožio akademijos administracijos ir profesijos mokytojų. Jų stiprybė, kantrybė bei nuoširdus atsidavimas savo darbui tiesiog juntamas. Meilė mokslui ir dėmesys kiekvienam besimokančiajam. Atskiras ačiū už puikią aurą ir šilumą vadovei Rūtai Čilinskienei! Žmogus su plačia širdimi! Jautiesi lyg namuose - saugus ir mylimas!
Giedrė
Giedrė
Read More
Akademijoje mokausi Higieninės kosmetikos kosmetiko profesijos ir nesigailiu nei vienos čia praleistos dienos: gavau daug įkvėpimo siekti savo svajonių, įgytos žinios padėjo jas realizuoti. Esu laiminga startui pasirinkusi būtent šią mokymo įstaigą.
Monika
Monika
Read More
Labai patiko mokytis akademijoje, kadangi čia buvo skiriama daug dėmesio veido procedūrų atlikimui. Būtent to ir norėjau. Čia dirba puikūs mokytojai, kurių žinių lygis neišsemiamas. Tai labai skatina tobulėti ir kaupti žinias pačiam. Būtinai noriu paminėti, koks puikus mokyklos interjeras: labai gražu, jauku ir malonu tiek lauke, tiek viduje.
Eglė
Eglė
Read More
Išsinešiau su savimi labai didelį žinių bagažą, taip pat džiaugiuosi čia atradusi atsakymus į man iškilusius klausimus, susijusius su veido odos procedūromis ir jų derinimu tarpusavyje. Tai leidžia man pasiekti puikius rezultatus praktiniame darbe.
Edita
Edita
Read More
Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad turėjau galimybę mokytis šioje mokymo įstaigoje ir įgijau Kosmetikės specialybę. Esu labai dėkinga visiems mokytojams! Čia moko ypatingi mokytojai! Jų dėka turėjau puikius mokymus, kurių metu įgytas žinias galėjau iš karto pritaikyti savo darbinėje veikloje. Dirbu širdžiai mielą darbą ir niekada nesigailėjau, kad pasirinkau šią mokymo įstaigą. Ačiū jums!“

DUK

Turite papildomų klausimų?

Grožio kursai yra skirti siekiant praplėsti grožio srities specialistų akiratį įvairiomis aktualijomis temomis. Jos susideda nuo bazinių žinių apie tam tikrą paslaugą iki cheminių šveitiklių taikymo, aparatinės kosmetologijos bazinių aparatų, naujos kartos kosmetologinių aparatų ir kitų priemonių, be kurių neįsivaizduotume šiuolaikinių klinikų ir novatoriškų grožio kabinetų. Kai kuriuos mokymus galima stebėti kaip įrašus, juos rasite https://sgakademija.lt/mokymai/mokymu-irasai/ , o kai kurie grožio procedūrų renginiai vyksta ne tik virtualiai, bet ir susitikimų pavidalu. Jų tvarkaraštis talpinamas čia: https://sgakademija.lt/mokymai/artimiausi-renginiai/ . Kiekvienam priimtina skirtinga mokymų ir kursų trukmė, pagal tai atitinkamai kinta ir kaina.

Kai kurie kursai grožio srityje reikalauja pasiruošimo, tačiau daugelį gali klausyti ir pradedantieji. Sveikatos ir grožio akademijos kursai kosmetologams, masažo specialistams ir kitiems grožio srityje dirbantiems meistrams iš kitų išsiskiria tuo, kad juose kursus veda mokytojai-praktikai, kurie seka savo srities tendencijas, nuolat kelia kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje. Specialistai turi itin įvairų išsilavinimą (pradedant profesiniu bakalauru, baigiant magistro ir daktaro laipsniais) bei dosniai dalinasi savo sukauptomis žiniomis. 

Priklausomai nuo pačio kurso- dažniausiai paskirtis yra pradedantiesiems. Bet taipogi gali dalyvauti ir praktikuojantis specialistas.

Taip, mūsų organizuojami kursai grožio srityje tiks ir smalsiam klientui, kuris nori geriau suprasti apie tam tikras procedūras. Tad jei domitės grožio sritimi – tam tikri kursai ar mokymai gali padėti geriau pasirinkti priemones, suprasti apie tam tikrus procesus ir praplėsti žinias grožio srityje. 

Grožio specialistų kursai turi labai daug temų ir didelę laisvę rinktis. Galima išklausyti kelių valandų virtualų įrašą pradedantiesiems ir tuomet nuspręsti ar norima į temą gilintis toliau, taikyti ją savo veikloje, o gal net pakeisti darbo pobūdį. 

Pasirinkus klausyti grožio mokymus ir lankyti praktinius užsiėmimus vietoje – bus naudojamos tik profesionalams skirtos grožio priemonės iš tokių firmų kaip Mesaltera by Dr. Mikhaylova, Medic Control Peel, Collagene 3D, Lycon, Make up forever ir kitos. Jei kursą klausote per nuotolį (pavyzdžiui nuotolinę paskaitą) – jums bus pateiktas rekomenduojamų naudoti priemonių sąrašas.

Rekomenduojama, bet nebūtina. Kai kurių ilgesnių kursų metu mokiniai turi galimybę mokytis atlikti praktines užduotis vieni ant kitų.

Priemonių papildomai pirkti nereikia – pas mus įsigyjami kursai grožio srityje yra jau su kainoje įskaičiuotomis priemonėmis. Išimtis – makiažo ir vizažo kursai. Jiems reikia įsigyti asmeninį šepetėlių rinkinį, siekiant užtikrint tinkamą higieną. Mokiniai turi įsigyti darbo aprangą – kelnes ir chalatą. 

Sveikatos ir grožio akademija organizuoja kelių tipų mokymus ir kursus. Mūsų rengiami formalūs mokymai suteikia valstybinius pažymėjimus su atitinkamu kreditų skaičiumi, juose yra įvardijamos įgytos kompetencijos, kurių ribose galima teikti paslaugas. Neformalūs mokymai parodo, kad specialistai domisi atitinkama sritimi, yra išduodami sertifikatai su valandų skaičiumi. Taip pat turime masažuotojų programas, kurios yra įregistruotos į METAS (Medicinos elektroninė tobulinimo administravimo sistema) sistemą. Jas pabaigus galima pratęsti turimą masažisto spaudą, o tai yra aktualu dirbantiems masažuotojams, nes jų veikla yra licencijuojama.

Grupės yra renkamos iki 14 žmonių, jeigu yra planuojama praktika Trakuose. Jeigu vyksta tik teorijos klausymas (pavyzdžiui, per nuotolinę mokymų platformą, o praktinė dalis, jeigu priklauso, yra transliuojama kaip įrašas) – tokiu atveju galima ir didesnė žmonių auditoriją.

Nuo 2021 metų yra iš pagrindų atnaujintas Akademijos puslapis, jame yra įdegta nuotolinio mokymų platforma, Ji leidžia adaptuoti mokymo procesą karantino sąlygoms, darbui per nuotolį.

Su mumis susisiekti galima telefonu +370 686 99881  arba el. paštu info@sgakademija.lt. Esame pasiruošę atsakyti į visus Jums kylančius klausimus ir padėti pasirinkti geriausiai tinkančius mokymus ar kursus. 

 

Tapkite Sveikatos ir grožio akademijos bendruomenės dalimi

Iki mokymų pradžios liko:

:
:
:

Profesionalūs lektoriai

Aukšta kokybė

Įteikiami diplomai

Naujienlaiškis

Gaukite visas naujienas įrašydami savo el. paštą

Rekvizitai

VšĮ Sveikatos ir grožio akademija Bernardinų g. 2C, LT-21114 Trakai Įmonės kodas 300578879
Luminor Bankas AS, Sąskaita LT704010051002095500

© Visos teisės saugomos 2021 – SG akademija.