Aroma

Aromaterapija „Mokslo pažanga ir grožis III diena“ Kongresas

Kodėl verta domėtis Aromaterapija !
☛ Tai galimybė sužinoti apie eterinių aliejų ir natūralios kosmetikos taikymą, sužinoti apie kolegų pasiekimus.
☛ Sužinoti apie klinikinius tyrimus, atliktus su eteriniais aliejais, pamatyti kokius rezultatus galima pasiekti

NET 9 LEKTORIAI iš užsienio ir Lietuvos.
Aktualios temos susijusios su aromaterapija, sveikatai ir grožiui. Koncentruotos žinios iš geriausių specialistų tai AROMATERAPIJOS DIENA, BIRŠTONE, kongrese “Mokslo pažanga ir grožis” Dalyvauk ir būk tarp geriausių jau BIRŽELIO 19 D.!

Aromaterapijos kongresas – puiki galimybė pažinti kvapų pasaulį ir sužinoti apie eterinių aliejų taikymo subtilybes iš pačių geriausių šios srities profesionalų. Renginio metu jūsų laukia įtraukiantys pranešimai apie holistinę aromaterapiją, eterinių aliejų poveikį odos grožiui ir sveikatai, absoliutų ir atarų naudojimą psichologinių būsenų kūrimui ir korekcijai, natūralią kosmetiką, kvepalų gamybą, seksualumą ir eterinius aliejus. Ilgametę patirtį sukaupę lektoriai iš skirtingų pasaulio šalių jus nustebins ne tik unikaliomis temomis, bet ir savo pačių atliktais tyrimais, pademonstruos eterinių aliejų pagalba išgaunamus rezultatus.
Kam skirtas kongresas?
Tai visiems aromaterapija besidomintiems žmonėms skirtas renginys, kuris tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems aromaterapeutams, masažuotojams bei grožio srities specialistams.
Renginio metu praplėsite savo akiratį, užmegsite vertingų pažinčių, įgysite vertingų žinių ir maloniai praleisite laiką.

𝗥𝗘𝗡𝗚𝗜𝗡𝗜𝗢 𝗣𝗥𝗢𝗚𝗥𝗔𝗠𝗔 :

• Adaptogenai- fermentuotos žolės / Svetlana Komar/ Čekija / Farmacijos specialistė, Fito- ir aromaterapeutė, adaptogenų kūrėja.
• Aromaterapijos taikymas odos sveikatai ir senėjimo prevencijai / Ingrid Ghesquiere / Prancūzija / Aromaterapeutė ir Olfaktoterapeutė, natūropatė
• Eteriniai aliejai sveikatinimui / Ingrid Ghesquiere / Prancūzija / Aromaterapeutė ir Olfaktoterapeutė, natūropatė
• Kvepiantis pasaulis ir jo pagrindas – aromatinė chemija / Laimė Kiškunė / Lietuva / Profesorė, Kvapų namų įkūrėja, aromaterapijos pradininkė Lietuvoje.
• Natūrali kosmetika skirtingiems odos tipams / Rūta Čilinskienė /Lietuva/ Aromatologė
• Aromaterapijos taikymas kosmetikos gamyboje / Rūta Čilinskienė /Lietuva/ Aromatologė
• Seksualumas ir eteriniai aliejai /Yuri Polianski / Vokietija / Gydytojas neuropatologas, kandidatas į mokslų daktarus, seksologas, aromaterapeutas.
• Šiuolaikinė natūralioji parfumerija: estetikos kūrimas natūraliomis aromatinėmis substancijomis / Laimė Kiškunė / Lietuva / Profesorė, Kvapų namų įkūrėja, aromaterapijos pradininkė Lietuvoje.
• Holistinė aromaterapija. / Beverley Higham / Jungtinės Karalystės
• Eteriniai aliejai ir jų nauda odos sveikatai. / Beverley Higham / Jungtinės Karalystės
• „Kas valdo kvapus, tas valdo žmonių širdis”. Absoliutų ir atarų naudojimas psichologinių būsenų kūrimui ir korekcijai. / Dalia Braziulytė / Psichologė, Aura-Soma spalvų psichologijos dėstytoja, aromakologė, Reiki meistrė.
• Žmogaus energijos subalansavimas eterinių aliejų pagalba / Ksenija Filipova / Aromaterapeutė, parfumerė, kvepalų prekinio ženklo FILIPPOVA įkūrėja.

INVESTICIJA:

Mokymus galėsite peržiūrėti Jums patogiu laiku, per dvi savaites nuo užsakymo patvirtinimo dienos.

Statusas
Šiuose mokymuose nedalyvavote
Kaina
Closed
Daugiau apie mokymus
This mokymai is currently closed

Kurso medžiaga

Naujienlaiškis

Gaukite visas naujienas įrašydami savo el. paštą

Rekvizitai

VšĮ Sveikatos ir grožio akademija Bernardinų g. 2C, LT-21114 Trakai Įmonės kodas 300578879
Luminor Bankas AS, Sąskaita LT704010051002095500

© Visos teisės saugomos 2021 – SG akademija.