Dievai ir Deivės, kurie gyvena mumyse,sveikatos ir grožio akademija,įrašas,įrašai,eksternu

Dievai ir Deivės, kurie gyvena mumyse

Lektorė: Eglė Masalskienė
Kalba: Lietuvių
Data: 2022-03-03
Trukmė: 10:00-13:00 val.

Kiekvienas žmogus turi savo unikalų charakterį – asmeninių savybių rinkinį, kuris jį identifikuoja pagal tam tikrą asmenybės tipą. Žinodami savo asmenybės tipą – galime geriau save suprasti, pažinti bei pamatyti savo stipriąsias ir silpnąsias vietas. Taip pat kurti vidinę harmoniją ir ieškoti harmonijos santykiuose su kitais žmonėmis.

🔷 Kovo 3 dieną, psichologė ir lektorė Eglė Masalskienė, seminaro „Dievai ir Deivės, kurie gyvena mumyse“ metu pristatys asmenybės tipus ir archetipus per graikų mitologijos prizmę, pagrindžiant psichologijos mokslu. Seminaro programa parengta remiantis C. Jungo tipų teorija ir kognityvinės elgesio terapijos pagrindais.

🔷 Seminaro lektorė – psichologė Eglė Masalskienė. Kuri jau virš 10 metų veda mokymus įmonėms ir organizacijoms dalykinio bendravimo, darbo su klientais, personalo vadybos, elgesio konfliktų metu, savęs pažinimo ir tobulinimo, streso valdymo temomis. Taip pat dėsto psichologiją M.Riomerio universitete ir TTVAT. Rašo straipsnius tokiems leidiniams, kaip: „Aš ir Psichologija”; „Pačiolio leidiniai”; „Psichologija kasdien”.

🔷 Kviečiame registruotis į seminarą ir susipažinti su asmenybės tipais, kurių pažinimas – naudingas tiek saviugdai, tiek kitų pažinimui.

♦ SEMINARO TEMOS:
• Asmenybės tipai ir archetipai.

• Gyvenimo scenarijų ir archetipų pavyzdžiai graikų mitologijoje.
• 7 graikų deivės: 7 skirtingų moterų gyvenimo scenarijų pavyzdžiai.

• Nepriklausomo tipo moterys: Atėnė, Artemidė, Hestija. Koks mąstymo būdas joms būdingas? Kokia jo įtaka gyvenimui? Kaip jos elgiasi įvairiose gyvenimo situacijose? Kaip renkasi partnerius ir kaip augina vaikus? Netgi… kaip pasirenka savo aprangą, šukuoseną, makiažą… Jų stipriosios ir silpnosios pusės.

• Priklausomo tipo moterys: Hera, Demetra, Persefonė – žmona, motina, dukra. Koks mąstymo būdas būdingas joms? Kokia jo įtaka gyvenimui? Kaip jos elgiasi įvairiose gyvenimo situacijose? Kaip renkasi partnerius ir kaip augina vaikus? Jų stipriosios ir silpnosios pusės.

• Afroditė – kurianti ir skatinanti kurti deivė. Kokia tai būtų moteris? Kuo pasižymi jos mąstysena ir elgesys? Jų stipriosios ir silpnosios pusės.

• Kas svarbu praktiškai ir keletas užuominų saviugdai. Pvz., kaip paprašyti ne tik „savosios”, bet ir kitų deivių pagalbos, jei gyvenimo tikslams pasiekti tas būtų naudinga?

• 8 vyrų tipai ir jų hierarchija.

• Tėvai ir valdovai: Dzeusas, Poseidonas ir Hadas. Mąstysena, elgesys, gyvenimo būdas… Jų stipriosios ir silpnosios pusės.

• Sūnūs (mėgstami ir atstumtieji): Apolonas, Hermis, Hefaistas, Arėjas, Dionisas. Mąstysena, elgesys, gyvenimo būdas…Jų stipriosios ir silpnosios pusės.

• Kas svarbu praktiškai renkantis partnerius, auginant vaikus ar tiesiog bendraujant su kitais žmonėmis.

• Šiek tiek apie C.Jung tipų teoriją, kurios pagrindu J. Sh. Bolen sukūrė savo smagų, lengvai suprantamą ir praktišką mokymą.

• Keletas kognityvinės elgesio terapijos (vienos šiuolaikinių psichoterapijos krypčių) schemų, kuriose galime rasti paaiškinimą, kaip ir kodėl įvairios tipologijos mums gali būti naudingos kuriant savo vidinį balansą, ar -paprastai sakant – siekiant gerai jaustis.

ℹ️ Seminaras skirtas ne tik įvairių profesijų specialistams, vadovams, bet ir kiekvienam norinčiam save pažinti.

Statusas
Šiuose mokymuose nedalyvavote
Kaina
30
Daugiau apie mokymus

Naujienlaiškis

Gaukite visas naujienas įrašydami savo el. paštą

Rekvizitai

VšĮ Sveikatos ir grožio akademija Bernardinų g. 2C, LT-21114 Trakai Įmonės kodas 300578879
Luminor Bankas AS, Sąskaita LT704010051002095500

© Visos teisės saugomos 2021 – SG akademija.