Mano grožio stovykla, trakai, sgakademija

MANO GROŽIO STOVYKLA – TRAKUOSE

Kviečiame liepos 15-16d. savaitgalį praleisti moteriškoje bendrystėje – dviejų dienų “MANO GROŽIO STOVYKLA” deka visos kartu leisimės į patyriminę kelionę į save kartu su diplomuota aromatologe lektore, bei Sveikatos ir grožio akademijos įkūrėją Rūta Čilinskiene.

Vienam savaitgaliui kviečiame pamiršti visus darbus, kasdienius rūpesčius, įsipareigojimus, savo problemas ir leisti sau išgirsti savo širdį, kad grįžtumėte kūrybingesnės, kupinos moteriškos energijos ir nuostabių įspūdžių.
Viliames, kad po šios stovyklos įgytos žinios Jums padės pasiekti kitokią gyvenimo kokybę ir atskleisti savyje tikrajį moteriškumą.

I diena

Stovyklos atidarymas ir susipažinimas, moterų ratas, gilaus atsipalaidavimo praktika

Moters kvepalai ir kvapo galia

11:00-13:00 Vyks aromaterapijos seminaras , kūrį ves diplomuota aromatologė lektorė Rūta Čilinskienė, jo metu Jūs ne tik išmoksite aromaterapijos pagrindų, sužinosite saugias naudojimo taisykes, eterinių aliejų ir natūralios kosmetikos naudojimo būdus bet ir turėsite galimybę degustuoti, uostyti, maišyti ir pažinti kerintį natūralių kvapų pasaulį.
Pasitelkę kvapus analizuosime sekmių ir sunkumų priežąstis mūsų gyvenime, atliksime reikšmių analizę bei asmeninės išvadas.
Po patyriminio kvapų užsiemimo išsinešite ne tik žinias ir supratimą apie eterinius aliejus, bet ir savo rankomis sukurtus aliejinius kvepalus!

13:00 -14:00 vyks pietų pertrauka, kurios metu turėsite galimybę pasigaminti gaivų grožio gėrimą praturtintą pasirinktu natūraliu hidrolatu.

14:00 -17:00 Pasimatuok kosmetiko spacialybę. Teorja ir praktinis uzsiemimas su grožio ritualu akademijos praktikos auditorijoje. Užsiemimą ves Sveikatos ir grožio akademijos profesijos mokytoja Deimantė Gudonytė.

II diena
11:00 -13:00 Moters sveikata, su Rūta Čilinskiene. Patyrimiai užsiemimai komandose
13:00 -14:00 Pietų pertrauka
14:00 -15:00 Gabijos Baranauskaitės pagalba nuodugniai susipažinsime su natūralių kvapų stichijų mišiniais iš augalų ekstraktų, jų įtaką mūsų vidinei būsenai. Taip pat vyks natūralios,ekologiškos kosmetikos Charmes De La Jeunesse pristatymas ir degustacija.
15:00 – 17:00 Pasimatuok kosmetiko spacialybę II dalis su Deimante Gudonyte.
17:00 Stovyklos uždarymas, atsisveikinimo praktika.

Vietų skaičius ribotas.

STOVYKLOS KAINA: Dovanojame Jums prieinamą stovyklos kainą 30 Eur. / 1 d. įskaitant priemones praktiniams užsiėmimams ir maitinimą dienos eigoje.
*negalint dalyvauti abi dienas, yra galimybė rinktis dalyvavimą 1 d. – galite susisiekti el. paštu info@sgakademija.lt arba telefonu 868699881

DALYVIAI : Mielai lauksime jaunimo, kuris sieja savo ateitį su grožio sritimi ir kosmetiko profesija bei moterų, kurios svajoja įgyti papildomą kvalifikaciją.

REGISTRACIJA tik 1 dienai:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScF67Ibjp-3iCIVI5Kd0fEqNbqBkjrMdgq7eBiUU60zFMGYOw/viewform?usp=sf_link

KUR / KADA: Trakai, Sveikatos ir grožio akademija, Bernardinų g. 2C

Statusas
Šiuose mokymuose nedalyvavote
Kaina
60
Daugiau apie mokymus

Naujienlaiškis

Gaukite visas naujienas įrašydami savo el. paštą

Rekvizitai

VšĮ Sveikatos ir grožio akademija Bernardinų g. 2C, LT-21114 Trakai Įmonės kodas 300578879
Luminor Bankas AS, Sąskaita LT704010051002095500

© Visos teisės saugomos 2021 – SG akademija.