Teipavimo mokymai

Teipavimas – tai terapinė metodika, kai ant odos klijuojamos specialios juostos (teipai), skirtos gydomųjų ir prevencinių tikslų pasiekimui. Šios juostos yra pagamintos iš elastingos medžiagos, kuri leidžia odai kvėpuoti ir nevaržo judesių, tačiau suteikia reikiamą atramą. Pagrindiniai teipavimo tikslai yra palaikyti, stabilizuoti arba sumažinti skausmą ir diskomfortą raumenų, sąnarių bei raiščių srityse, taip pat užkirsti kelią tolimesnėms traumoms. Teipai, švelniai pakeldami odą, pagerina kraujotaką ir limfos apytaką, todėl sumažėja tinimas ir uždegimas. Jie taip pat skatina gijimą, padeda sumažinti raumenų nuovargį ir įtampą bei užtikrina papildomą atramą pažeistoms ar silpnoms kūno dalims, leisdami joms tinkamai funkcionuoti ir atsistatyti.

Gydytojas Modestas Jarutis, turintis ilgametę holistinės medicinos patirtį, atskleis visas subtilybes, teipavimo metodikos taikymą sporto medicinoje, reabilitacijoje, kineziterapijoje, kosmetologijos srityje ir kasdieniniame gyvenime, siekiant pagerinti judesių kokybę ir gyvenimo komfortą.

DATA IR LAIKAS: Liepos 4d. Nuo 10:00-13:00 val.
TEMA: Teipavimo mokymai
VIETA: Kontaktinis mokymas “Sveikatos ir grožio akademija”
LEKTORIUS: Gyd. Modestas Jarutis- 19 metų patirtį holistinės medicinos srityje turintis gydytojas


PROGRAMA:

  1. Įvadas į teipavimą ir jo rūšis, apžvelgiant jo metodus, istoriją, evoliuciją ir dabartinį naudojimą.
  2. Teipavimo reikšmė ir jo svarbumas sveikatos priežiūros, sporto medicinos, kosmetologijos ir kt. srityse. Jo vaidmuo mažinant skausmą, stabilizuojant sąnarius ir raumenis, užkertant kelią traumoms bei pagreitinant gijimo procesus.
  3. Kineziologinis teipavimas, teipo sudėtis ir jo poveikis žmogaus organizmui ir jo audiniams.
  4. Teipuojamos kūno dalys. Specifinių kūno dalių teipavimas, atitinkami skirting zonų teipavimo metodai ir efektyviausias pritaikomumas.
  5. Kineziterapinio teipavimo nauda žmogaus organizmui ir bendrai sveikatos būklei.
  6. Kineziterapiniai pleistrai nėščiosioms, būdai mažintys nugaros skausmą, gerinantys pilvo atramą ir kraujotaką. Saugumo aspektai ir specifinės technikos, pritaikytos nėščiosioms.
  7. Kūno teipavimo kontraindikacijos.
  8. Kineziologinio teipavimo metodikos pritaikytos skirtingoms kūno dalims ir specifinėms problemoms, apimančioms raumenų teipavimą, sąnarių stabilizavimą, limfotakos skatinimą ir kitas technikas, kurios padeda pasiekti norimų terapinių rezultatu.
  9. Pagrindinės teipavimo technikos ir būdai, praktiniai pavyzdžiai ir instrukcijos atsižvelgiant į konkrečius terapinius tikslus ir paciento poreikius.

INVESTICIJA: 30 Eur.

Nepraleiskite progos dalyvauti išskirtiniuose mokymuose!


𝗜𝗡𝗙𝗢𝗥𝗠𝗔𝗖𝗜𝗝𝗔: Sveikatos ir grožio akademija
Tel.: +370 686 99881
El. p.: info@sgakademija.lt

Statusas
Šiuose mokymuose nedalyvavote
Kaina
30
Daugiau apie mokymus

Naujienlaiškis

Gaukite visas naujienas įrašydami savo el. paštą

Rekvizitai

VšĮ Sveikatos ir grožio akademija Bernardinų g. 2C, LT-21114 Trakai Įmonės kodas 300578879
Luminor Bankas AS, Sąskaita LT704010051002095500

© Visos teisės saugomos 2021 – SG akademija.