Patarimai

Sėkminga karjera: kaip jos pasiekti ir kodėl ne visuomet viskas vyksta taip, kaip tikimės

Kiekvienas žmogus svajoja apie sėkmingą karjerą. Taip pat, kiekvienas pasirenka individualų kelią jos siekti. Šis pasirinkimas daro įtaką žinių kokybei, kompetencijoms, praktiniams įgūdžiams, profesinei etikai ir žinoma, pasisekimui. Mokykla negali išmokyti sėkmės, bet gali suteikti profesinių žinių, įdiegti naujų vertybių, kurios padės pasiekti sėkmę. 

Sveikatos ir grožio akademijoje mums svarbiausias kokybiškas mokymas, tačiau nemažiau svarbus ir būdas, kuriuo mokymosi žinios bus perteiktos. Čia mes vadovaujamės protu, žmogiškumu, pagarba vienas kitam bei  mokslui, meile žmogui. 

Kiekvienas klientas, kuris ateina pas kosmetologą, masažuotoją ir kitą specialistą, nori būti apsuptas dėmesio ir tuo mėgautis. Dėmesį galima parodyti įvairiais būdais  – maloniu bendravimu, šypsena, rūpesčiu ir be jokios abejonės – dosnumu. Dosnus ne tas, kuris duoda daug, bet tas, kuris duoda nuoširdžiai. Esame įsitikinę, kad būdami dosnūs klientams, partneriams, kolegoms, studentams – gausime atgal dešimteriopai ir čia mes neklystame, nes šia praktika vadovaujamės jau septynerius metus. Būtent dėl šios priežasties didžiuojamės, kad akademija vienija geriausius, mokyti pasiryžusius, dėstytojus – praktikus, savo srities specialistus, kurių kasdieniai darbai įrodo jų profesionalumą. Su malonumu ir negailėdami laiko, jie dalinasi su mokiniais patirtimi ir žiniomis, džiaugiasi jų pasiektais rezultatais. 

Sveikatos ir grožio akademijoje vykdome dvi profesinio mokymo programas: Kosmetiko modulinę profesinio mokymo programą bei Masažuotojo modulinę profesinio mokymo programą. Kodėl pasirinkome būtent šias dvi programas? Pirmiausiai todėl, kad gražinti, sveikatinti žmogaus veidą bei kūną – mūsų pašaukimas. Mes džiaugiamės galėdami dovanoti šypseną ir pasitikėjimą klientui, žinias ir patirtį – būsimam specialistui. Natūraliai graži oda, sveikas ir įtampos nekamuojamas kūnas – kiekvieno žmogaus troškimas ir svajonė, o galėdami ją įgyvendinti, išpildome ir savo pašaukimą. 

Žmogus auga, kol mokosi, todėl net įgijus aukštąjį arba profesinį išsilavinimą, galima tobulėti toliau. Siekti profesinių aukštumų taikant naujausias metodikas, dirbant su inovatyvia kosmetika, puoselėjant santykius su klientais, tobulėjant kaip asmenybėms.

Mūsų absolventai – grožio srities profesionalai, kurie karjeros kelią pradėjo Sveikatos ir grožio akademijoje ir net pabaigę studijas, išliko svarbia akademijos dalimi – atvyksta į mūsų organizuojamus seminarus bei mokymus, toliau tobulėja ir mokosi. Didžiuojamės  ir tikime, kad vadovaudamiesi įgyta patirtimi, žiniomis ir gebėjimais bei įskiepytomis vertybėmis, akademiją baigę specialistai pasieks karjeros aukštumų, išpildys savo tikslus. 

Turėti tikslą – tai pats svarbiausias dalykas kiekvieno žmogaus gyvenime. Žmogus gyvena tol, kol turi tikslą ir atkakliai jo siekia. Esame daugelio būsimų kosmetologų ir masažuotojų, kurie nusprendė mokytis akademijoje, tikslo dalimi, tai mus skatina stengtis dar labiau. Nuoširdžiai linkime savo mokiniams pasiekti kuo didžiausios sėkmės karjeroje.

Kartais mokiniai užduoda klausimą: „kodėl man nesiseka, jeigu viską atlieku pagal taisykles?“. Daugelis nutikimų tiek gyvenime, tiek darbe priklauso nuo mūsų pačių. Sėkmė lydi tuos, kurie yra pasiryžę analizuoti save bei savo elgesį. Septynios pagrindinės neigiamos savybės, kurios prišaukia nesėkmę yra: pyktis, pavydas, godumas, konkurencija, neapykanta, apkalbos bei egoizmas. 

Visiškai normalu, kad tam tikrose situacijose atsiranda nesutarimų, kurie sąlygoja pyktį. Pyktis – normali reakcija kai su mumis yra elgiamasi neteisingai, esame neišklausomi. Svarbiausia pykčio nelaikyti savyje ir išmokti atleisti. Ilgai pykstantis žmogus tampa irzlus, elgiasi nepagarbiai su kitais žmonėmis, o tai pastebėję aplinkiniai pradeda vengti kontakto su tuo žmogumi. 

Pavydas apima žmogų tuomet, kai jis savimi nepasitiki ir nevertina to, ką turi. Šios savybės atsisakyti paprasta tuomet, kai pradedi įvertinti tai, ką turi ir tuo pačiu džiaugtis tuo, ką turi bei pasiekia kiti žmonės. 

Yra sakoma „kuo daugiau turi – tuo daugiau nori“. Stengiantis pasiekti ir gauti kuo daugiau, svarbu jausti vidinį balansą, sąžiningai nustatant paslaugų kainas už atliktas paslaugas, skiriant laiką konsultacijoms. Pas grožio srities specialistą, kuris puoselėja santykius su klientais, neskaičiuoja uždelsto laiko, betarpiškai bendrauja ir negaili žinių patardamas, visuomet malonu sugrįžti. 

Konkurencija darbe, mokykloje, universitete jau tapo įprastu reiškiniu šiandieninėje visuomenėje. Vis dėlto, konkurencija ne visuomet yra gerai. Taip, ji skatina dirbti ir siekti, tačiau ne dėl savęs paties, o dėl to, su kuriuo konkuruojama. Pačių aukščiausių tikslų pasiekti galima tik tuomet, kuomet stengiamasi dėl savęs ir savo tobulėjimo, o kitų pasisekimu džiaugiamasi kaip savais. 

Ilgą laiką negalint atleisti kitiems, beatodairiškai konkuruojant, pavydint sėkmės kitiems, žmogus pradeda jausti neapykantą. Taip besijausdamas asmuo pirmiausiai pyksta pats ant savęs, jaučiasi nepilnavertis. Įvertinus ir priėmus kitus bei save, tokį, koks esi, atleidus, jaučiant dėkingumą už viską, kas gero nutinka tau bei šalia esantiems, sunkumai atlėgs, nuotaika kaipmat pagerės, pradės sektis darbe, karjeroje, mokykloje bei šeimoje. 

Nutikus nemaloniai situacijai, kartais pradedame teisti kitus nežinodami visos situacijos arba susidarę klaidingą nuomonę, darome neteisingas išvadas, apkalbame. Tai gali virsti šmeižtu, kuris paskatins konfliktą, į situaciją įtraukiant pašalinius asmenis. Šią savybę išgyvendinti iš savo gyvenimo galime stengiantis suprasti kitą žmogų, kalbantis su juo ir stengiantis išsiaiškinti situaciją pagarbiai.

Neišklausydami kitų ir galvodami vien apie save, tampame savanaudžiais. Ilgainiui pastebime, kad kitų klausyti net ir nesinori, galvojame vien apie savo gerovę ir nepabūgstame pastatyti kitų žmonių į nemalonią padėtį. Mylėti save yra neabejotinai būtina, tačiau nemažiau svarbu ir gerbti bei suprasti šalia esančius.

Viena savybė visuomet lydi kitą ir galiausiai žmogus sukasi šiame „užburtame rate“, dažnai net nesuvokdamas, kad jame yra. Neigiamas savybes pakeitus teigiamomis, pasitikėjimu, palaikymu, dosnumu, sąžiningumu, supratimu ir pagarba, galima pastebėti kaip keitiesi tu, tave supanti aplinka, žmonės ir pradeda lydėti sėkmė. 

Kosmetologui nepaprastai svarbu perteikti klientui geras emocijas ir rūpestį, harmoniją. Tam, kad specialistas galėtų tai padaryti, pirmiausiai jis turėtų būti harmonijoje su savimi ir aplinka, kurioje yra. Sveikatos ir grožio akademijoje skatiname mokinius mokytis iš nesėkmių, o sėkmės siekti harmoningai. 

Su šiomis savybėmis susiduria kiekvienas žmogus. Kosmetologo darbe taip pat pasitaiko pačių įvairiausių nutikimų ir situacijų, kurias išspręsti taktiškai ir pagarbiai yra ne tik profesionalumo, bet ir žmogiškumo pavyzdys. Pas specialistą, kuris vadovaujasi profesinėmis žiniomis ir žmogiškomis vertybėmis, klientai visuomet norės sugrįžti, o tai ir yra sėkmė.

Jus taip pat gali sudominti

Teisingas veido valymas ir odos priežiūra – pats svarbiausias kiekvienos dienos ritualas
Siekiant išsaugoti gerą odos būklę, teisingas odos valymas bei kasdienė jos priežiūra yra pats svarbiausias...
Svarbu tinkamai rūpintis oda kiekvieną dieną: taip sumažinsite raukšlių atsiradimą ir išsaugosite odos grožį
Kiekviena moteris svajoja apie nepriekaištingai išpuoselėtą veido odą, kurioje nevingiuotų gilios raukšlės,...
Saulės poveikis odai pavasario laikotarpiu: kodėl šiuo metų laiku svarbu saugoti odą nuo UV spindulių?
Įpusėjus pavasariui, Saulė vis dažniau džiugina malonia šiluma, sulig kiekviena diena orai tampa geresni,...
Senėjimo procesai vyrų ir moterų odoje: sužinokite esminį skirtumą
Senėjimo procesas odoje neišvengiamas kiekvienam žmogui. Daugiausiai yra kalbama apie senėjimo požymius...
Sveikas ir tobulai lygus įdegis su kosmeceutikos produktais
Įsibėgėjus mūsų mylimai ir saulėtai vasarai, skubame į paplūdimius, pasiruošę mėgautis išsiilgta...
Odos priežiūros rutina, esant aknei
Aknė – viena iš dažniausiai pasitaikančių odos ligų, pasireiškianti bėrimais veido, nugaros, pečių srityse....

Naujienlaiškis

Gaukite visas naujienas įrašydami savo el. paštą

Rekvizitai

VšĮ Sveikatos ir grožio akademija Bernardinų g. 2C, LT-21114 Trakai Įmonės kodas 300578879
Luminor Bankas AS, Sąskaita LT704010051002095500

© Visos teisės saugomos 2021 – SG akademija.