Stojantiems

Prisijunkite prie mūsų gretų ir tapkite Sveikatos ir grožio akademijos bendruomenės dalimi

Kviečiame mokytis ir įgyti vieną iš paklausiausių ir perspektyviausių profesijų grožio ir sveikatos kryptyse. Mokymus vykdome pagal dvi modulines profesinio mokymo programas: Kosmetiko ir Masažuotojo.

Mokymų programos

Išsirinkite sau tinkamiausią profesiją!

Moderni – nuostabios gamtos apsuptyje, Trakuose, įsikūrusi profesinio mokymo įstaiga, kviečia mokytis pagal kosmetiko ir masažuotojo modulines profesinio mokymo programas.

Kompetencijų vertinimo tvarkaraštis: Kompetencijų vertinimo tvarkaraščiai | (kpmpc.lt)

Pasirinkite sau tinkamą mokymosi formą

Įdiegta virtuali mokymosi aplinka Moodle ir Zoom leidžia lanksčiai ir operatyviai pateikti informaciją besimokantiems palankiausiu metu ir patraukliausia forma. Sudaryta puiki galimybė derinti darbą su mokslu, bei mokytis gyvenant užsienyje.

Dieninė

Nuotoliniu būdu (dalinai)

Tapkite Sveikatos ir grožio akademijos bendruomenės dalimi

Iki mokymų pradžios liko:

:
:
:

Profesionalūs lektoriai

Aukšta kokybė

Įteikiami diplomai

DUK

Turite papildomų klausimų?

Siekiate pakeisti savo veiklos kryptį?

Prašymus mokytis pagal formaliojo profesinio mokymo programas galite teikti ištisus metus!

Mokslai prasideda kiekvienais metais: rudenį nuo rugsėjo 1 d. ir žiemą nuo vasario 1 d.

Kviečiame mokytis pagal dvi formaliojo profesinio mokymo programas:

KOSMETIKO MODULINĖJE PROFESINIO MOKYMO PROGRAMOJE

MASAŽUOTOJO MODULINĖJE PROFESINIO MOKYMO PROGRAMOJE

Priėmimas vyksta į pirminio profesinio mokymo programas asmenims baigusiems 12 klasių.

Profesinių ir aukštųjų mokyklų alumnai yra kviečiami mokytis tęstinio mokymo programose.

Kyla klausimų dėl priėmimo?  Žiūrėkite skiltyje >>Stojantiesiems<<

Skambinkite tel. +370 686 99881 arba rašyktite el. paštu: info@sgakademija.lt

arba atvykite adresu: Bernardinų g. 2C, Trakai  I – IV 10:00 – 16:00 val., V – 10:00 – 15:00 val.

Norintiesiems įgyti Kosmetiko ar Masažuotojo kvalifkaciją stojamųjų egzaminų nėra.

Mokinių priėmimo klausimus sprendžia mokymo įstaigos Mokinių priėmimo komisija.

Priėmimo metu vyksta motyvacinis pokalbis - motyvacijos mokytis pasirinktą specialybę įvertinimas.

Daugiau galimybių pasirinkti Kosmetiko ar Masažuotojo mokymo programą turi asmenys, kurių yra geresni mokymosi pasiekimai, kurie anksčiau pateikia prašymus su reikiamais dokumentais.

Motyvacinis pokalbis yra skirtas susiderinti mokymosi lūkesčius ir įsivertinti pasirinktos specialybės tikslingumą. Jis vykdomas individualiai suderintu laiku su stojančiuoju. Jo trukmė – apie 30 min.

Visų stojančiųjų iki motyvacinio pokalbio prašome atsiųsti mokymų baigimo dokumentus jog motyvacinio pokalbio komisija iki motyvacinio pokalbio susipažintų su stojančiuoju ir galėtų pasirengti tikslinius klausimus. Tai sudarys galimybes įvertinti stojančiojo profesinės veiklos pasirinkimo motyvus, siejamus su turima patirtimi, savo asmeninėmis savybėmis, vertybinėmis nuostatomis.

Stojantieji, pageidaujantys atvykti į motyvacinį pokalbį, turi užsiregistruoti. Su užsiregistravusiais bus susisiekiama individualiai ir suderinama data ir laikas.

Papildoma informacija tel. +370 686 99881

Atvykę į motyvacinį pokalbį, stojantieji turi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą).

Pirminis profesinis mokymas, skirtas pirmajai kvalifikacijai įgyti ir teikiamas įgijusiems vidurinį išsilavinimą (baigusiems 12 klasių).

Tęstinis profesinis mokymas:

Tęstinis profesinis mokymas yra skirtas ne pirmajai kvalifikacijai įgyti;

Turinčiam profesino ar aukštojo mokslo išsilavinimą;

Asmeniui, tobulinančiam turimą ar siekiančiam įgyti kitą kvalifikaciją, ankstesnio mokymosi pasiekimai įskaitomi švietimo ir mokslo ministro nustatyta tvarka;

Asmeniui, baigusiam tęstinio formaliojo profesinio mokymo programą ir (arba) nustatyta tvarka gavusiam jo įgytų kompetencijų įvertinimą, suteikiama atitinkamo lygio kvalifikacija.

Mokantis mūsų mokymo įstaigoje mokslus įmanoma suderinti su darbu priklausomai nuo jūsų darbo pobūdžio ir grafiko.

Užsiėmimai įprastai vyksta pirmadieniais, antradieniais ir trečiadieniais nuo 10 iki 17 val. Toks užsiėmimų tvarkaraštis tinka dirbantiems individualiai, slenkančiu grafiku, vakarinį ar naktinį darbą.

Teorinę mokymų dalį turėsite galimybę mokytis nuotoliniu būdų.

Įdiegta virtuali mokymo/si aplinka leidžia lanksčiai ir operatyviai pateikti informaciją Jums palankiausiu metu ir patraukliausia forma.

Atvykti turėsite į atsiskaitymus ir praktinius užsiėmimus pagal suderintą mokymų grafiką.

Masažuotojo darbas yra fizinis, nelengvas ir reikalaujantis daug medicininių žinių - tai labai atsakingas darbas. Ir ši profesija nėra įgyjama greitai. Tai ilgas nuolatinio mokymosi ir tobulėjimo procesas. Labai svarbios asmeninės savybės tai – charakteris, sveikatos būklė, geri bendravimo įgūdžiai, įtaigumas, fizinis pajėgumas, susikaupimas, judesių koordinacija ir greitumas, tvarkingumas, problemų sprendimas, savarankiškumas, kruopštumas, atsakingumas. Besidomintys specialybe ir norintys sužinoti masažuotojo profesijos trūkumus ir privalumus, kurių gali tikėtis, kviečiami atvykti į konsultaciją, kurios metu gausite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Taip. Masažuotojo modulinė profesinio mokymo programa – skirta kvalifikuotam masažuotojui parengti.

Kvalifikuotas masažuotojas, įgijęs profesines bei bendrąsias kompetencijas, galės teikti paslaugas privačiose ir valstybinėse įstaigose individualiai arba ligoninėse, sanatorijose, reabilitacijos klinikose, sveikatingumo ir sporto centruose, grožio salonuose.

Masažuotojo kvalifikaciją patvirtina masažuotojo spaudas, kurį išduoda Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie SAM.

Mokantis mūsų mokymo įstaigoje išduodamas Mokinio pažymėjimas, su kurio galioja nustatytos transporto lengvatos pagal LR Transporto lengvatų įstatymą bei pagal vežėjų nustatytas taisykles.

Stojant į mūsų mokymo įstaigoje užskaitomi tik tie dalykai, kurių žinias įgijote formaliuoju būdu, t.y. jei įgytas kvalifikacijos lygis yra ne žemesnis, nei suteikiamas mūsų mokykloje. Įvairūs kursai, seminarai ir pan. laikomi neformaliu švietimu, vadinasi, Rankų Ir Kojų priežiūros modulio užskaityti negalėsime, turėsite lankyti šiuos užsiėmimus. Tačiau yra galimybė šiuos dalykus atsiskaityti eksternu anksčiau laiko, t.y. atsiskaityti tų dalykų teorinę bei praktinę dalį, tuomet užsiėmimų lankyti nereikės.

Jei baigėte aukštąją ar profesinę mokyklą modulių, kurių valandų skaičius atitinka mūsų mokymo įstaigos esantį valandų skaičių, užskaitysime ir užsiėmimų lankyti nereikia. Stojimo metu būtina pateikti diplomus ir jų priedus. Mokestis už mokslą yra fiksuotas ir tokiu atveju nesikeičia.

Vykdydami profesinį mokymą bendradarbiaujame su Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Dėl daugiau informacijos apie profesinio mokymo galimybes galite sužinoti iš savo mieste veikiančios Užimtumo tarnybos konsultanto. 

Įgyvendinti svajonę ir atidaryti grožio ir sveikatingumo paslaugų saloną, o gal jau dirbate grožio srityje ir ieškote, kur profesionaliai pakelti kvalifikaciją? Tuomet būtent Jums yra paruoštos Sveikatos ir grožio akademijos profesinio mokymo programos. Mūsų išskirtinumas – visi baigę SG akademiją tampa vienais geriausių savo srities specialistų, nes modulinė profesinio mokymo programa leidžia derinti teorines ir praktines žinias.

Pabaigę Sveikatos ir grožio akademijos profesinio mokymo programą:

  • Įgysite paklausią masažuotojo arba kosmetiko specialybę.
  • Turėsite galimybę mokytis tik jums aktualių modulių, jei jau turite tam tikrų žinių.
  • Turėsite teorinių ir praktinių žinių norint pradėti savo verslą, įkurti kliniką, grožio kabinetą ar įsidarbinti prestižinėse grožio paslaugų įstaigose.
  • Mokysitės iš geriausių savo srities specialistų-praktikų, kurie savo žinias nuolat tobulina ir įgytą patirtį perduoda studentėms/-ams.

Modulinė profesinio mokymo programa – kas tai?

Siekiant teorines žinias sėkminga derinti su praktika savo dėstomą programą esame suskirstę moduliais. Jų metu derinama teorinė medžiaga bei praktikos darbai. Taip modulinė profesinio mokymo programa geriau užtvirtina įgytas žinias. Be to, tai palanki proga žinias pagilinti tiems specialistams, kurie jau turi tam tikrą žinių bagažą ir nori įgyti papildomų ar atnaujinti seniau įgytas žinias bei įgūdžius. Modulinės profesinio mokymo programos metu gilinamasi į vieną sritį, kuri per kelias savaites ar mėnesius (priklausomai nuo dalyko tipo) yra išsamiai išnagrinėjama, o įgytos žinios išbandomos praktikoje.

Mokymo programų tipai

Šiuo metu Sveikatos ir grožio akademijoje galima įgyti dvi specialybes: kosmetiko ir masažuotojo. Išsami informacija žemiau pateiktuose puslapiuose:

https://sgakademija.lt/stojantiesiems/kosmetiko/

https://sgakademija.lt/stojantiesiems/masazuotojo/

Kokia yra modulinės mokymo programos trukmė?

Baigusius profesinę ar aukštąją mokyklą, turinčius 1 ar daugiau kvalifikacijų kviečiame mokytis tęstinėje programoje, jos trukmė 10 mėnesių.

Baigusius 12 klasių kviečiame mokytis į pirminę programa, jos  trukmė 2 metai.

Kosmetiko arba masažuotojo modulinė profesinio mokymo programa – kokia kaina?

Kosmetiko programos kaina už visą mokymosi laikotarpį yra 5470,65 Eur, masažuotojo- 5406,03 Eur. Siekiantys pagilinti žinias atskiruose moduliuose – gali mokytis ir mokėti tik už juos. Kviečiame susisiekti su mumis telefonu +370 686 99881  arba el. paštuinfo@sgakademija.lt dėl išsamios konsultacijos.

Kokio dydžio grupėse vyksta mokymai?

Grupėse yra iki 14 asmenų.

Kokias priemones reikia įsigyti siekiant įgyti kosmetiko arba masažuotojo kvalifikaciją?

Visos mokymosi procese reikalingos priemonės yra suteikiamos. T.y. mokiniai yra aprūpinami tiek vienkartinėmis, tiek kosmetikos priemonėmis, darbo įrankiais. Mokiniai turi įsigyti tik darbo aprangą – chalatą arba darbo rūbus.

Kokia dėstytojų kvalifikacija?

Profesijos mokytojai-lektoriai yra praktikuojantys specialistai. T.y. jie patys nuolatos užsiima šia veikla (tiek kosmetiko, tiek masažuotojo programose). Didžiuojamės, kad mūsų suburti specialistai turi įvairų išsilavinimą (specialistai pasižymi profesinio bakalauro, magistro, profesoriaus laipsniais, priklausomai nuo dėstomo dalyko). Mokytojo bei lektorių komandoje taip pat dirba gydytojai,  kurie veda odos ligų, patologijų, anatomijos ir taikomosios anatomijos teorinius susitikimus. Kiekvienais metais tiek vienoje, tiek kitoje programoje skaito paskaitas garbės lektoriai/kviestiniai tarptautinį pripažinimą pelnę asmenys. Pas mus jau lankėsi ir paskaitas skaitė: Olegas Lapinas, Irina Perfionova, Vladislav Michailov, Marija Mendel Leliugėnė, prof. Rasa Bacevičienė, prof. Dr. Danielius Serapinas ir kiti.

Ar yra galimybė apsigyventi Trakuose?

Yra galimybė apsigyventi Trakuose. Hosteliuose ar viešbučiuose kainos už nakvynę siekia nuo 25 iki 70 Eur.

Kokios parkavimo aikštelės sąlygos Trakuose?

Mokiniai įprastai automobilius palieka prie Trakų autobusų stoties.

Ar yra kavinė/valgykla?

Dienos metu maistas yra užsakomas bei pristatomas į SG akademiją (už papildomą kainą). Akademijoje visada yra kavos ir arbatos bei užkandžių prie jų, jais galima vaišintis pertraukėlių metu ir papildomai mokėti nereikia.

Ar skiriasi mokymų trukmė pasirinkus dienines arba nuotolines studijas?

Mokymų trukmė nesiskiria, skiriasi tik kontaktinis mokymų būdas. Visus teorinius ir praktinius užsiėmimus mokiniai gali stebėti per mokymų platformą, pasikartoti informaciją jiems patogiu laiku.

Koks dokumentas, kvalifikacija, lygis įgyjamas baigus mokymų programą? Ar jis pripažįstamas tarptautiniu mastu?

Yra įgyjamas IV lygio išsilavinimas kuris yra pripažįstamas tarptautiniu mastu.

Naujienlaiškis

Gaukite visas naujienas įrašydami savo el. paštą

Rekvizitai

VšĮ Sveikatos ir grožio akademija Bernardinų g. 2C, LT-21114 Trakai Įmonės kodas 300578879
Luminor Bankas AS, Sąskaita LT704010051002095500

© Visos teisės saugomos 2021 – SG akademija.