Kiekviena moteris svajoja apie nepriekaištingai išpuoselėtą veido odą, kurioje nevingiuotų gilios raukšlės, po akimis nedergsotų patamsėję paakiai, odos paviršiaus netaškuotų bėrimai – ji būtų lygi, glotni ir elastinga. Šiandien mes, moterys, skiriame daug didesnį dėmesį odos priežiūrai nei mūsų mamos ar senelės, tačiau ne visuomet pavyksta pasiekti norimus rezultatus, kodėl?
Reikėtų nepamiršti, kad jau sulaukus 20-ies metų, pradeda keistis natūralūs odos procesai: kolageno ir elastino gamyba pamažu mažėja. Vienoms moterims pirmieji senėjimo požymiai atsiranda anksčiau, kitoms – vėliau, tačiau apytiksliai, pirmosios matomos raukšlės pradeda ryškėti apie 30-uosius gyvenimo metus. Nuo šio laiko palaipsniui ima keistis odos poreikiai, elastingumas bei estetinė išvaizda.
Miego trūkumas, nuolatinis stresas, šiuolaikinis, greitas gyvenimo tempas, gausus cukraus vartojimas, neaktyvi gyvensena, rūkymas – tai vieni iš pagrindinių veiksnių, įtakojančių odos būklę, senėjimo procesų spartumą.
Dažnai esame linkę galvoti, kad jeigu oda jauna, nėra pastebimų raukšlių, tai ir didelio dėmesio jos priežiūrai – nereikia. Vis dėlto, net jeigu nepastebime veide raukšlių, senėjimo procesas jau gali būti prasidėjęs. Iki 25-erių metų amžiaus svarbiausia sutelkti dėmesį į odos drėkinimą bei maitinimą, o nuo 25-erių metų amžiaus jau pradėti naudoti kosmetines priemones, kurių sudėtyje yra jauninančių komponentų, pavyzdžiui, kolageno, hialurono rūgšties, kofermento Q10, pasilepinti kolageno terapija, kurios metu, naudojant ultragarsą į odą įvedamas kolagenas.
Kosmetinės priemonės turinčios minėtų aktyviųjų komponentų, gali padėti pagerinti odos būklę, tačiau norint pasiekti maksimalių rezultatų, vertėtų rinktis ne kosmetiką, bet kosmeceutiką.
Kosmetikos priemonės, kaip ir kosmoceutika, yra skirtos veiksmingai prižiūrėti odą. Tačiau kosmetikos produktų suteikiamas efektas yra trumpalaikis. Kosmetikoje gali būti aktyvių ingredientų, tačiau jų koncentracija – maža. Kosmeceutikos produktai skiriasi tuo, kad juose yra kur kas daugiau aktyviųjų ingredientų ir jų koncentracija didesnė. Stipresnė jų formulė įtakoja matomus odos pokyčius, todėl kosmeceutikos produktai suteikia ilgalaikius rezultatus.
Kosmeceutika su natyviniu trispiraliniu kolagenu, suskirstyta į atitinkamas linijas, padeda išspręsti įvairias odos problemas, yra naudojama pagal skirtingus odos poreikius, ypač tinkama brandžiai odai.
Štai jaunos odos savininkes dažnai kamuoja jaunatviniai bėrimai, pavyzdžiui akne. Kosmeceutikos produktai, veikdami priešuždegimiškai ir turėdami gydomąjį poveikį, efektyviai veikia odą ir šalina ne tik spuogelius, tačiau ir bėrimų priežastį, šviesina randelius.
Dažna problema jautrios ir sausos odos savininkėms – didelis jautrumas kosmetikos gaminiuose esantiems priedams, kvapams, konservantams. Kosmeceutikos produktų sudėtyje nėra sulfatų, alergizuojančių medžiagų, kurie dirgintų odą.
Kosmetologijos mokslas žengia dideliais žingsniais į priekį. Laboratorijose taikomos inovatyviausios technologijos, kuria nuostabius sprendimus moters grožio išlaikymui. Be abėjo galime pasižiaugti, kad sukuriama vis paprastesnių odos priežiūros būdų moterims, kuriuos taikant, rūpinimasis oda tampa gerokai lengvesniu iššūkiu. Sukuriami ne tik veido kremai, serumai, bet ir efektyvios priemonės – maisto papildai – maitinančios odą veikliosiomis medžiagomis iš vidaus, ko pasekoje akyvaizdūs rezultatai matomi jau po 8 savaičių.
O kad oda pasisavintų naudojamus grožio produktus, kremus, serumus ir kt. dar vertėtų neužmiršti veido valymo rutinos: naudoti makiažo valiklį, prausiklį (pašalinantį makiažo likučius) ir toniką (pašalinantį prusiklio likučius, atgaivinantį ir atstatantį normalų odos pH).
Grožis ir sveikata – neatsiejama, todėl pagerinti ne tik odos išvaizdą, bet ir jos sveikatą yra nepaprastai svarbu kiekvienai moteriai. Pasirinkus teisingus kosmetikos bei kosmeceutikos gaminius, veido procedūras, maisto papildus, įsivedus rūtiną į kasdienę odos priežiūrą, galime išpildyti savo svajonę ir tapti nepriekaištingos odos savininkėmis.