Patarimai

Svarbu tinkamai rūpintis oda kiekvieną dieną: taip sumažinsite raukšlių atsiradimą ir išsaugosite odos grožį

Kiekviena moteris svajoja apie nepriekaištingai išpuoselėtą veido odą, kurioje nevingiuotų gilios raukšlės, po akimis nedergsotų patamsėję paakiai, odos paviršiaus netaškuotų bėrimai – ji būtų lygi, glotni ir elastinga. Šiandien mes, moterys, skiriame daug didesnį dėmesį odos priežiūrai nei mūsų mamos ar senelės, tačiau ne visuomet pavyksta pasiekti norimus rezultatus, kodėl?

Reikėtų nepamiršti, kad jau sulaukus 20-ies metų, pradeda keistis natūralūs odos procesai: kolageno ir elastino gamyba pamažu mažėja. Vienoms moterims pirmieji senėjimo požymiai atsiranda anksčiau, kitoms – vėliau, tačiau apytiksliai, pirmosios matomos raukšlės pradeda ryškėti apie 30-uosius gyvenimo metus. Nuo šio laiko palaipsniui ima keistis odos poreikiai, elastingumas bei estetinė išvaizda.

Miego trūkumas, nuolatinis stresas, šiuolaikinis, greitas gyvenimo tempas, gausus cukraus vartojimas, neaktyvi gyvensena, rūkymas – tai vieni iš pagrindinių veiksnių, įtakojančių odos būklę, senėjimo procesų spartumą. 

Dažnai esame linkę galvoti, kad jeigu oda jauna, nėra pastebimų raukšlių, tai ir didelio dėmesio jos priežiūrai – nereikia. Vis dėlto, net jeigu nepastebime veide raukšlių, senėjimo procesas jau gali būti prasidėjęs. Iki 25-erių metų amžiaus svarbiausia sutelkti dėmesį į odos drėkinimą bei maitinimą, o nuo 25-erių metų amžiaus jau pradėti naudoti kosmetines priemones, kurių sudėtyje yra jauninančių komponentų, pavyzdžiui, kolageno, hialurono rūgšties, kofermento Q10, pasilepinti kolageno terapija, kurios metu, naudojant ultragarsą į odą įvedamas kolagenas.

Kosmetinės priemonės turinčios minėtų aktyviųjų komponentų, gali padėti pagerinti odos būklę, tačiau norint pasiekti maksimalių rezultatų, vertėtų rinktis ne kosmetiką, bet kosmeceutiką.

Kosmetikos priemonės, kaip ir kosmoceutika, yra skirtos veiksmingai prižiūrėti odą. Tačiau kosmetikos produktų suteikiamas efektas yra trumpalaikis. Kosmetikoje gali būti aktyvių ingredientų, tačiau jų koncentracija – maža. Kosmeceutikos produktai skiriasi tuo, kad juose yra kur kas daugiau aktyviųjų ingredientų ir jų koncentracija didesnė. Stipresnė jų formulė įtakoja matomus odos pokyčius, todėl kosmeceutikos produktai suteikia ilgalaikius rezultatus. 

Kosmeceutika su natyviniu trispiraliniu kolagenu, suskirstyta į atitinkamas linijas, padeda išspręsti įvairias odos problemas, yra naudojama pagal skirtingus odos poreikius, ypač tinkama brandžiai odai.

Štai jaunos odos savininkes dažnai kamuoja jaunatviniai bėrimai, pavyzdžiui akne. Kosmeceutikos produktai, veikdami priešuždegimiškai ir turėdami gydomąjį poveikį, efektyviai veikia odą ir šalina ne tik spuogelius, tačiau ir bėrimų priežastį, šviesina randelius.

Dažna problema jautrios ir sausos odos savininkėms – didelis jautrumas kosmetikos gaminiuose esantiems priedams, kvapams, konservantams. Kosmeceutikos produktų sudėtyje nėra sulfatų, alergizuojančių medžiagų, kurie dirgintų odą.

Kosmetologijos mokslas žengia dideliais žingsniais į priekį. Laboratorijose taikomos inovatyviausios technologijos, kuria nuostabius sprendimus moters grožio išlaikymui. Be abėjo galime pasižiaugti, kad sukuriama vis paprastesnių odos priežiūros būdų moterims, kuriuos taikant, rūpinimasis oda tampa gerokai lengvesniu iššūkiu. Sukuriami ne tik veido kremai, serumai, bet ir efektyvios priemonės – maisto papildai –  maitinančios odą veikliosiomis medžiagomis iš vidaus, ko pasekoje akyvaizdūs rezultatai matomi jau po 8 savaičių.

O kad oda pasisavintų naudojamus grožio produktus, kremus, serumus ir kt. dar vertėtų neužmiršti veido valymo rutinos: naudoti makiažo valiklį, prausiklį (pašalinantį makiažo likučius) ir toniką (pašalinantį prusiklio likučius, atgaivinantį ir atstatantį normalų odos pH). 

Grožis ir sveikata – neatsiejama, todėl pagerinti ne tik odos išvaizdą, bet ir jos sveikatą yra nepaprastai svarbu kiekvienai moteriai. Pasirinkus teisingus kosmetikos bei kosmeceutikos gaminius, veido procedūras, maisto papildus, įsivedus rūtiną į kasdienę odos priežiūrą, galime išpildyti savo svajonę ir tapti nepriekaištingos odos savininkėmis.

Jus taip pat gali sudominti

Teisingas veido valymas ir odos priežiūra – pats svarbiausias kiekvienos dienos ritualas
Siekiant išsaugoti gerą odos būklę, teisingas odos valymas bei kasdienė jos priežiūra yra pats svarbiausias...
Saulės poveikis odai pavasario laikotarpiu: kodėl šiuo metų laiku svarbu saugoti odą nuo UV spindulių?
Įpusėjus pavasariui, Saulė vis dažniau džiugina malonia šiluma, sulig kiekviena diena orai tampa geresni,...
Senėjimo procesai vyrų ir moterų odoje: sužinokite esminį skirtumą
Senėjimo procesas odoje neišvengiamas kiekvienam žmogui. Daugiausiai yra kalbama apie senėjimo požymius...
Sveikas ir tobulai lygus įdegis su kosmeceutikos produktais
Įsibėgėjus mūsų mylimai ir saulėtai vasarai, skubame į paplūdimius, pasiruošę mėgautis išsiilgta...
Odos priežiūros rutina, esant aknei
Aknė – viena iš dažniausiai pasitaikančių odos ligų, pasireiškianti bėrimais veido, nugaros, pečių srityse....
Sėkminga karjera: kaip jos pasiekti ir kodėl ne visuomet viskas vyksta taip, kaip tikimės
Kiekvienas žmogus svajoja apie sėkmingą karjerą. Taip pat, kiekvienas pasirenka individualų kelią jos...

Naujienlaiškis

Gaukite visas naujienas įrašydami savo el. paštą

Rekvizitai

VšĮ Sveikatos ir grožio akademija Bernardinų g. 2C, LT-21114 Trakai Įmonės kodas 300578879
Luminor Bankas AS, Sąskaita LT704010051002095500

© Visos teisės saugomos 2021 – SG akademija.