Kursai

Veido masažo kursai

Siekiant išlaikyti veido odą stangrią, švytinčią ir gražios išvaizdos – neužtenka kokybiško maisto ir kosmetikos priemonių. Daug geriau senėjimo žymes padeda sustabdyti veido masažas. Speciali veido masažo technika veikia mimikos raukšles, gali padėti geriau pasisavinti serumus ir kremus, išjudinti limfą ir kitaip pagerinti veido kontūrą. Todėl Sveikatos ir grožio akademijoje rengiami veido masažo kursai, kurie suteiks visas reikiamas žinias būsimam specialistui apie tai, kaip padėti savo klientams, kurie susiduria su nepageidaujamomis veido odos problemomis susijusiomis su odos stangrumu bei raukšlėmis.

Veido masažo kursai

   Online  ·  

2 ak. val. 30 min.

Natalija Ferapontova

Gydytoja kosmetologė, dermatovenerologė, sertifikuota masažo trenerė.

Koks yra veido masažo kursų tikslas?

Veido masažo kursų tikslas yra paruošti specialistus gebančius taikyti veido masažo techniką įvertinus kliento poreikį ir odos būklę. Kursų metu mokiniai išbando įvairias technikas bei priemones, pamato jų poveikį, tad darbinėje veikloje gali naudoti kursų metu įgytas žinias siekiant geriausio poveikio savo klientams.

Absolventų atsiliepimai

Papildykite mūsų mokymo įstaigą baigusių ir aukštą profesinę kvalifikaciją įgijusių absolventų gretas

Rasa
Rasa
Read More
Turbūt nėra stipresnės ir tvirtesnės bendruomenės už Sveikatos ir grožio akademijos administracijos ir profesijos mokytojų. Jų stiprybė, kantrybė bei nuoširdus atsidavimas savo darbui tiesiog juntamas. Meilė mokslui ir dėmesys kiekvienam besimokančiajam. Atskiras ačiū už puikią aurą ir šilumą vadovei Rūtai Čilinskienei! Žmogus su plačia širdimi! Jautiesi lyg namuose - saugus ir mylimas!
Giedrė
Giedrė
Read More
Akademijoje mokausi Higieninės kosmetikos kosmetiko profesijos ir nesigailiu nei vienos čia praleistos dienos: gavau daug įkvėpimo siekti savo svajonių, įgytos žinios padėjo jas realizuoti. Esu laiminga startui pasirinkusi būtent šią mokymo įstaigą.
Monika
Monika
Read More
Labai patiko mokytis akademijoje, kadangi čia buvo skiriama daug dėmesio veido procedūrų atlikimui. Būtent to ir norėjau. Čia dirba puikūs mokytojai, kurių žinių lygis neišsemiamas. Tai labai skatina tobulėti ir kaupti žinias pačiam. Būtinai noriu paminėti, koks puikus mokyklos interjeras: labai gražu, jauku ir malonu tiek lauke, tiek viduje.
Eglė
Eglė
Read More
Išsinešiau su savimi labai didelį žinių bagažą, taip pat džiaugiuosi čia atradusi atsakymus į man iškilusius klausimus, susijusius su veido odos procedūromis ir jų derinimu tarpusavyje. Tai leidžia man pasiekti puikius rezultatus praktiniame darbe.
Edita
Edita
Read More
Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad turėjau galimybę mokytis šioje mokymo įstaigoje ir įgijau Kosmetikės specialybę. Esu labai dėkinga visiems mokytojams! Čia moko ypatingi mokytojai! Jų dėka turėjau puikius mokymus, kurių metu įgytas žinias galėjau iš karto pritaikyti savo darbinėje veikloje. Dirbu širdžiai mielą darbą ir niekada nesigailėjau, kad pasirinkau šią mokymo įstaigą. Ačiū jums!“

DUK

Turite papildomų klausimų?

Pagrindinės technikos, kurių mokoma:

 • kosmetinio masažo technikos;
 • šepetėlių masažo technikos;
 • Tailandietiškas veido masažo;
 • Jaunystės masažo;
 • kitos.

Visų šių technikų moko patyrę specialistai-praktikai, kurie nuolat tobulina savo žinias ir seka veido masažo tendencijas bei inovacijas

Veido masažo kursai skirti jau praktikuojantiems specialistams, nes juos gali atlikti tik masažuotojo spaudą turintys ir besimokantys masažuotojo programoje žmonės. Medicininio išsilavinimo turėti nereikia. Jei jau turite tam tikrą išsilavinimą masažo srityje – susisiekite su mumis dėl konsultacijos telefonu +370 686 99881  arba el. paštu info@sgakademija.lt, kad sužinotumėte ar jūs galite lankyti veido masažų kursą.

Mūsų kursų metu yra suteikiamos tiek teorinės, tiek praktinės žinios. Visi pas mus dirbantys dėstytojai yra savo srities profesionalai, kurie turi ilgametę praktinio darbo ir mokymo patirtį bei nuolat stažuojasi ir mokosi iš pasaulinio lygio specialistų. Mūsų kursų metu yra daug dėmesio skiriama praktikai. Praktinio darbo metu dėstytojai atidžiai stebi mokinius, taiso jų klaidas, pataria, tad kiekvienas baigęs šiuos kursus turės ne tik didelį teorinių, bet ir praktinių žinių apie veido masažą bagažą. Taip pat mūsų kursuose yra  dirbama tik su kokybiška kosmetika, natūraliais augaliniais aliejais, kurie leidžia išgauti geriausią rezultatą savo klientams. Tokiu būdu iš karto ugdome, kad kokybiškos priemonės bei kruopštus darbas yra geriausia sinergija, kuri atneša geriausią rezultatą.

Veido masažo kursai apima aštuonias pagrindines temas. Jų metu išsamiai aptariami svarbiausi veido masažo aspektai, o praktinio darbo metu pristatytos praktikos įgyvendinamos praktiškai.

Mokymų temos: 

Kosmetinio masažo technikos:

 • Kosmetinio masažo tikslai
 • Kosmetinio masažo istorija
 • Kosmetinio masažo technikos

Kliento būklės vertinimas

 • Fizinės būklės vertinimas
 • Emocinės būklės vertinimas
 • Indikacijos kosmetiniam masažui
 • Kontraindikacijos kosmetiniam masažui

Kosmetinio masažo procedūros planas

 • Kosmetinio masažo procedūrų plano reikalavimai

Reikalavimai masažuotojui, klientui ir masažo patalpai

 • Reikalavimai masažuotojui
 • Reikalavimai klientui
 • Reikalavimai masažo patalpai
 • Priemonės kosmetiniam masažui atlikti ir jų parinkimas

Kosmetinio masažo technikos

 • Kosmetinio masažo technikos
 • Žakė-Leri masažo technikos
 • Plastinio masažo technikos

Kosmetinio masažo būdai

 • Veido masažas
 • Atskirų kūno dalių masažas
 • Savimasažas

Kosmetinio masažo poveikis

 • Masažo poveikis žmogaus organizmui

Kliento konsultavimas po kosmetinio masažo procedūros

 • Kliento konsultavimas
 • Paslaugos dokumentavimas

Kursų metu naudojami šepetėliai, augaliniai aliejai, lempos skirtos pašildyti aliejų ir kitos priemonės.

Visos mokymosi procese reikalingos priemonės yra suteikiamos. T.y. mokiniai yra aprūpinami tiek vienkartinėmis, tiek kosmetikos priemonėmis, darbo įrankiais. Mokiniai turi įsigyti tik darbo aprangą – chalatą arba darbo rūbus.

Kursų metu būna iki 10 asmenų. Tai optimalus skaičius, kad praktinio darbo metu kiekvienam besimokančiam būtų skirta pakankamai asmeninio dėmesio, pastebėtos ir pakoreguotos daromos klaidos. 

Ne, nereikia. Tačiau jei yra poreikis – galima.

Kurso kaina priklauso nuo temos aktualumo, sudėtingumo, trukmės ir pobūdžio (teorinis ir/arba praktinis). Baigus kursus yra išduodamas pažymėjimas.

Veido masažo kursai vyksta mūsų Akademijoje, Trakuose.

Tapkite Sveikatos ir grožio akademijos bendruomenės dalimi

Iki mokymų pradžios liko:

:
:
:

Profesionalūs lektoriai

Aukšta kokybė

Įteikiami diplomai

Naujienlaiškis

Gaukite visas naujienas įrašydami savo el. paštą

Rekvizitai

VšĮ Sveikatos ir grožio akademija Bernardinų g. 2C, LT-21114 Trakai Įmonės kodas 300578879
Luminor Bankas AS, Sąskaita LT704010051002095500

© Visos teisės saugomos 2021 – SG akademija.